Sestava:                                                            Balík Josef

Kočí Albín    Horák Bohuslav (C)    Súkeník Jan     Šalplachta Dalibor

Chvátal Ondřej      Janda Martin     Sobotka Milan      Stadler David

Martínek Jan           Halva Tomáš

Střídající hokejově: Jackovič Jan, Sobotka Karel, Rumian David

Branky: 27. min Tomáš Halva (PK) 0-1, 38. min Herold 1-1, 43. min Martin Janda 1-2,

62. min Dobeš 2-2, 82. min Jan Martínek 2-3

Komentář: V dalším kole zajížděla Benfika na poslední písečný pažit okresu do Tavíkovic. Domácí, po výprasku v minulém kole, dlouhodobě jeden z nejslabších týmů okresu, u kterých nikdy nevíte, zda se vůbec sejdou, překvapivě vyrukovali do zápasu s 6 náhradníky (o 9 hráčů více než minule), zřejmě v týdnu dobře zaskautovali. Sice jsme měli od začátku územní převahu, ale o velkých šancích se mluvit nedalo. Co prošlo přes zahuštěnou obranu, pochytal, vzhledem k terénu odvážnými skoky, domácí brankář. Vysvobozením pro nás byl faul jednoho z obránců a zkušeně proměněná pentle Halvikem. Místo pojistky a uklidnění do našich řad přišlo vyrovnání po nedorozumění v obraně a domácí se dočkali 1. gólu v sezoně. V závěru půle nám vrátil vedení Píďa jenž stál na konci asi nejlepší naší akce zápasu a hlavou uklidil míč do prázdné branky z malého vápna. Z šedi druhé půle stojí za zmínku 3 akce. 1. Vyrovnávací branka domácího Dobeše, jehož nádherná střela z pravého rohu vápna vyhnala všechny pavouky v levé šibenici. 2. Vítězná branka Jekoty, po pěkném zpracování, uvolnění se a tvrdé střele z hranice 18 metrů. 3. Po akci aktivního Jekoty, jenž prošel velkým vápnem až k brankové čáře, vrátil míč na velké vápno, kde nabíhající Alba propálil vše, co mu stálo v cestě, vzápětí praporečník zvedá praporek a sudí píská ofsajd. Tato akce nejpřesněji ukázala úroveň tohoto zápasu. Inu prales je prales, v zápase bylo mnoho momentů a hlášek, které by vydaly na dalších alespoň 10 dílů populárního seriálu Novy Okresního přeboru. Přesvědčili jsme se, že podcenit nelze žádného soupeře. Příště doma přivítáme tradičně v neděli dopoledne tým z Loděnic.