Sestava:                                              Janderka Marek (45. min Balík Josef)

Kočí Albín    Svoboda Jan     Štolpa Martin (C)    Stadler David

Chvátal David    Balík Josef    Kocanda Jan    Vespalec Roman    Jackovič Jan

Rozmahel Tomáš

Střídání: 45. min Štolpa Jakub za Janderky, 70. min Lang Petr za Stadlera,

77. min Súkeník Jan za Kočího, 87. min Janda Martin za Chvátala.

Branky: 15. min Tomáš Rozmahel 1-0, 24. min Machala 1-1, 30. min Tomáš Rozmahel 2-1,

56. min David Stadler 3-1, 60. min vlastní Hájek 4-1, 74. min  Kampas 4-2,

75. min Roman Vespalec 5-2, 77. min Popela 5-3.

Komentář asistenta: V 1. domácím zápase sezony jsme po výsledkově i herně nepřesvětšivé premiéře v Suškách přivítali tým Jezeřan. Před zápasem jsme řešili, kdo půjde na hrot. Rozma byl opravdu, jak se ukázalo, šťastnou a správnou volbou. Od začátku si troufnu říct, že jsme byli lepším celkem. Drželi jsme míč na zemi, rychle a relativně přesně kombinovali. V 15. minutě jsme šli do vedení po pěkné akci po pravém křídle, kdy pláchnul nezvykle přímočarý Chvatík, dal míč pod sebe na Rozmy a ten s velkou dávkou štěstí prostřelil brankáře u bližší tyče. Měli jsme i další šance, ale ty k vytoužené pojistce nevedly. Hosté přijeli s jasnou taktikou nakopávaných míčů za obranu. Jeden takový míč propadl za obranu, Mara si vybral první slabší chvilku, šel a nešel z branky, hostující Machala ho hlavou z hranice vápna přeloboval a bylo to 1-1. Naštěstí jsme rychle reagovali a za 6 minut už zase vedli. To si míč z levé strany navedl na střed opět probuzený střelec Rozma a krásnou střelou rozvlnil síť. Na konci půle si opět vybral slabší chvilku Mara, tentokrát tak dlouho kontroloval centrovaný míč, až ten zazvonil o pravou tyč a vzápětí také Marova hlava rozezvučela stejné zařízení. Tyč vydržela, není ani poškozená, jen Marova hlava to odnesla tržnou ranou, kterou šikovný chirurg v Ivančicích zalátoval 4 stehy. Nepotvrzené zprávy hovoří též, že otřes mozku se nekoná. Do branky tak po krátké debatě směřoval na 2. poločas Balda, jenž si to dopoledne natrénoval s Benfikou. Po 11 minutách jsme navýšili vedení na 2 branky, když míč za obranu dostal Starline a bezpečně uklidil míč do sítě. Za 4 minuty se situace opakovala jako přes kopírák a Starline tentokrát míč dostihl téměř na brankové čáře, vracel ho pod sebe a dobíhající Hájek jej ve skluzu neomylně uklidil na zadní tyč za záda svého brankáře. Na 5-1 mohl zvýšit Kuba, ale jeho samostatný únik skončil těsně vedle levé tyče. Divoké 4 minuty kolem 75. minuty přinesly 3 branky. Nejprve snížil na rozdíl 2 branek Kampas, po minutě po krásné akci, kdy na konci bylo jemné sklepnutí Kuby do ulice Vespovi, který vybíhajícího brankáře zkušeně přehodil. Jenže za další 2 minuty to bylo znovu jen o 2 branky, když se prosadil Popela. Naštěstí to bylo již vše, co hosté proměnili. Po slušném výkonu, přesto s řadou chyb, jsme si připsali 1. vítězství v sezoně. Příští kolo odehrajeme příští neděli v nedalekých Hostěradicích, se kterými se nám v posledních zápasech příliš nedaří.