Sestava:                                                                       Procházka  Pavel

Chvátal David        Svoboda Jan     Štolpa Martin (C)     Lang Petr

Rozmahel Tomáš    Balík Josef     Kocanda Jan    Vespalec Roman   Stadler David

Erkol David

Střídání: 45. min Machotka Pavel za Erkola, 62. min Štolpa Jakub za Langa,

67. min Janda Martin za Kocandy, 72. min Šalplachta Dalibor za Chvátala

Branky: 26. min Pospíšil 1-0, 53. min Pejchal 2-0, 57. min Pejchal 3-0

Komentář asistenta: Po pohárových kláních začala netradičně v sobotním dopoledni nová sezona okresního přeboru zápasem na krásném pažitu v Suchohrdlech. Před zápasem jsme museli řešit jednu zásadní otázku, kdo nahradí s bolavým kolenem laborujícího střelce Jackoviče, nutno podotknout, že dle průběhu utkání se nám adekvátní náhrada, najít nepodařila. Zápas byl, ač tomu skóre neodpovídá, vyrovnaný. Oba týmy hrály opatrně s důrazem na obranu. Jak se ukázalo, rozhodlo, kdo vstřelí 1. gól. Naše 3 velké šance v podání Chvátíka, jenž sám proti brankáři z pravého křídla neuspěl, Štolpíka jenž golmana neprostřelil tentokrát z levé strany, a nakonec Erkyho levička, která také jen vyprášila rukavice domácího góloše. To domácí borec s přezdívkou Ďábel, využil první větší chyby naší obrany a propálil Prochyho. Stanovil tak skóre půle. Do poločasu druhého jsme se pokusili oživit střed naší zálohy, kam se posunul Martin, ale ani další šance z úvodu 2. půle v podání Rozmy se neujaly. Za to jsme byli náležitě potrestáni, když domácí Pejchal během 4 minut, potrestal další dvě hrubky obrany. Přes veškerou snahu ve zbytku zápasu se nám branku vstřelit nepodařilo, snad kdyby byla branka posunuta o půl metru doleva, skóre bychom otočili, protože 4 střely, za kterými se domácí brankář jen otáčel, míjely tyč jen o centimetry. O vítězství domácích rozhodl nejen větší um v koncovce, ale hlavně větší důraz a nasazení, protože dokázali posbírat většinu odražených míčů. Možná i celkem suverénní výhry v poháru a snad i zvýšené sebevědomí z těchto zápasů, nám více ublížily, než pomohly. Nezbývá, než se ze zápasu poučit, a začít opět makat od začátku do konce. V neděli 15. 8. v 17:00 doma přivítáme celek Jezeřan, s kterým jsme v minulé sezoně neodehráli, díky Covidovému přerušení sezony, ani jeden zápas.