Sestava:                                                                     Janderka Marek

Chvátal David      Svoboda Jan (C)    Kocanda Jan     Rozmahel Tomáš     Jackovič Jan

Vespalec Roman

Střídání: 32. min Štolpa Jakub za Svobody, 64. min Balík Josef za Štolpy J., 79. min Janda Martin za Chvátala

Lavička: Šedrla Matěj, Horák Bohuslav, Erkol David

Branky: 12. min Jan Jackovič 0-1, 42. min Procházka 1-1, 66. min Jan Jackovič 1-2.

Červená karta: 65. min Bartoš po 2. žluté kartě (Jar.)

Komentář trenéra: Vstup do zápasu se nám nepovedl a kdybychom po 10 minutách prohrávali 3:0, nemohli bychom se ničemu divit. Naštěstí domácí neměli svůj střelecký den. Známé pravidlo"nedáš, dostaneš" se potvrdilo ve 12. minutě, kdy drobného zaváhání domácí obrany využil náš střelec Jackovič a bylo to 0:1. Hra se postupem času vyrovnala, domácí tlačili, my hrozili z brejků. Bohužel těsně před poločasem se po našem nedůrazu před vápnem dostal k míči domácí křídelník a srovnal na 1:1. Druhá půle byla vyrovnaná, postupem času jsme byli lepším týmem. Rozhodla 66. minuta, kdy se prosadil, kdo jiný než, střelec Jackovič a posunul skóre na 1:2. V této době již hráli domácí o deseti, bohužel jsme několik slibných střel a šancí nedokázali přetavit v rozhodující gól. A tak jsme se o výhru museli strachovat až do závěrečného hvizdu rozhodčího, kdy těsně před ním měl po posledním rohu v zápase obrovskou šanci domácí brankář, který se vysunul až do našeho vápna, ovšem tváří v tvář Janderkovi neuspěl a my si mohli připsat další 3 body. Během 10 dnů jsem odehráli čtyři těžké zápasy, z nichž tři byly na hřištích soupeřů. Dokázali jsme získat výborných 10 bodů, za což chci všem, kteří se na jejich zisku podíleli poděkovat.