Sestava:                                                              Doskočil Matěj

Čurda Adam  (A)   Kuchařík Josef     Pohanka Lukáš       Kuchařík Šimon

Sobotka Jiří      Letocha Ondřej      Pohanka Tomáš      Ivan Filip

Štolpa Jakub             Ležák Václav (C)

Střídání: 46. min Škoda Ondřej za Ležáka, 78. min Votoupal Patrik za Kuchaříka Š.,

82. min Suchánek Jakub za Ivana.

Lavička: Soukup Tomáš, Dočkal Lukáš

Branky: 1. min Jakub Štolpa 1-0, 11. min Fous 1-1, 14. min Václav Ležák 2-1,

23. min Kratochvíl 2-2, 30. min Pochylý (PK) 2-3, 66. min Pokorný 2-4,

76. min Lukáš Pohanka 3-4.

Červená karta: 60. min Neckář (Rantířov po 2. ŽK)

Komentář: Zápas s Rantířovem byl soubojem celků ze dna tabulky. Tomu odpovídal i průběh hry plný chyb na obou stranách. Hosté se ujali rozehrávky, míč dostali až k brankáři, ten dal na pravého beka, který pod tlakem naservíroval míč Kubovi k penaltovému puntíku a ten nezaváhal. Po 15 vteřinách jsme vedli. I přes chybu hosté dál kombinovali, v čemž byli po celý zápas lepší, ale vyrovnání jsme jim darovali hrubkou v 11. minutě. Ve 14. min udělal hrubku pod tlakem Kuby hostující brankář, míč poslal pouze k noze Vaška a ten z dálky trefil o tyč opuštěné zařízení. Po další naší chybě bylo vyrovnáno ve 23. minutě. Ve 30. minutě už hosté vedli, když proměnili přísně písklou pentlu za ruku Pepy. Tak také skončila 1. půle. Do druhého poločasu jsme přeskupili řady, ubylo chyb, ale 15 minut patřilo hostům, kdy mohli několikrát rozhodnout, ale nás podržel Mates v bráně. Po červené kartě v 60. minutě pro hostujícího Neckáře se hra vyrovnala. velkou šanci na vyrovnání spálil Kuba, když neprostřelil v samostatném úniku brankáře. Hned opět zafungovalo ono známé "nedáš, dostaneš". Z protiútoku využil zaváhání a nedorozumění mezi stoperem Adamem a brankářem Matesem, kapitán hostů a přehodil váhavě vybíhajícího Matěje. Vrhli jsme všechny síly do útoku, ale šance se rodily jen těžce. Nakonec jsme se dočkali snížení, když jsme na čtyřikrát prostřelili brankáře, na konci akce byl v 76. minutě Lukáš Pohanka. V závěru mohl vyrovnat Kuba, když vystihl malou domů hostů, ale udělal dlouhou kličku brankáři a zakončit již nedokázal. Zápasu by více slušela remíza, ale hosté těsnou výhru ubránili. Zajímalo by mne jestli se alespoň jednou v sezoně sejdeme v nejsilnější možné sestavě a hlavně zda bude u všech kluků vidět snaha, bojovnost a ochota se obětovat pro tým, to mi pánové u několika klíčových hráčů chybí. Tak třeba příští kolo v neděli v Měříně.