Sestava:                                                       Janderka Marek

Kočí Albín       Svoboda Jan (C)      Štolpa Martin       Lang Petr

Jackovič Jan       Vespalec Roman      Balík Josef      Machotka Pavel

Rozmahel Tomáš               Hašek Luboš

Střídání: 58. min Súkeník Jan za Langa, 70. min Janda Martin za Balíka,

73. min Horák Bohuslav za Kočího, 79. min Horák Michal za Jackoviče,

85. min Kocanda Jan za Horáka Michala

Lavička: Rumian David

Branky: 9. min Cidlík 1-0, 22. min Pavel Machotka 1-1,

45. min Luboš Hašek (PK) 1-2, 58. min Kelča Š. 2-2

Komentář trenéra: Začátek zápasu jsme nezachytili, s nakopávanými míči domácích jsme si nevěděli rady. Po zmatcích v obraně jsme zaslouženě od 9. minuty prohrávali, asi od 15. minuty se naše hra zlepšila a do konce první půlky jsme byli lepším týmem, nejprve srovnal na 1:1 Machec a do vedení nás těsně před půlkou poslal z penalty Hašan 1:2. Místo abychom ve druhé půli pokračovali ve zlepšeném výkonu, nechali jsme na začátku druhé půle hrát domácí, kteří si vytvořili několik závarů a dvě dobré příležitosti, které nevyužili. Bohužel o vyrovnání rozhodla kuriózní situace s nastřeleným protihráčem a marně plachtícím golmanem, která by poprávu zaujala v rubrice borec na konec. Z celkového pohledu skončilo utkání zaslouženou remízou, naše výkony nejsou prozatím ideální, zlepšení snad přinese víkendový dvojzápas.