Sestava:                                                          Ležák Václav

Čurda Adam        Obrlík Michal (C)     Kuchařík Šimon      Škoda Ondřej

Sobotka Jiří       Letocha Ondřej      Pohanka Tomáš      Ivan Filip

Štolpa Jakub               Pohanka Lukáš

Střídání: 41. min Wieder Petr za Ivana, 57. min Soukup Tomáš za Pohanky T.,

60. min Maštalíř Martin za Sobotky, 63. min Votoupal Patrik za Škody,

74. min Suchánek Jakub za Štolpy.

Branky: 14. min Ondřej Škoda vlastní, 23. min Píša 2-0, 33. min Zerzánek 3-0,

60. min Barák 4-0, 72. min Bartejs 5-0, 81. min Píša 6-0.

Komentář: V dalším zápase jsme zajížděli na půdu Rokytnice, se kterou jsme v přípravě vysoko prohráli. Ještě v pátek to vypadalo, že budeme poprvé v sezoně v nejsilnější možné sestavě. Leč Pepík se na nás vykašlal, což je pro mne naprosto nepochopitelné. Po opatrném začátku přišla chyba domácích, po které zapl turbo Kuba a šel ne naposled v zápase sám na brankáře, jenže momentálně se v koncovce hodně trápí. 1-0 pro domácího góloše. Za pár minut si souboj zopakovali, Kuba opět přesprintoval obránce, ale 2-0 pro golmana. Pravidlo nedáš, dostaneš opět zafungovalo. Ve 14. minutě se do míče špatně trefil na našem velkém vápně Ondra Škoda, jeho šajtlu měl Venca strach chytit rukama a tak skončil míč v síti. Za pár minut přišla další, již několikátá chyba, na pravé straně, brejk domácích chtěl odvrátit na malém vápně Tom Pohanka, ale míč ve skluzu jen zastavil a pro domácího Píšu již nebyl problém doklepnout míč do sítě. Rychle mohl odpovědět Kuba, ale 3-0 pro brankáře. Znovu jsme za to byli potrestáni. Do půle se tak jen naposled zopakoval souboj Kuba síťkař, tentokrát ho Kuba překonal, ale míč trefil pouze levou tyč. Brankář – Kuba 4-0, domácí – hosté 3-0 to bylo skóre půle. Ve 2. půlce jsme chtěli zatlačit, ale brzdili nás nepřesnosti, po 4. brance domácích z darovaného přímáku, jsme prostřídali, aby si zahrála delší čas celá lavička. Zbytek zápasu byl přehlídkou chyb na obou stranách, mnoha šancí, kdy za nás 2x selhal sám před brankářem tentokrát Michal, a domácí dokázali proměnit už také pouze 2 šance. Domácí byli herně mnohem lepším celkem, ale nadělali spoustu chyb, které jsme nedokázali proměnit. Bez proměňování šancí a s flegmatickým až lehkovážným způsobem hry body sbírat nebudeme. To ale začíná už přístupem k tréninku, co je platné, když nás je na treninku 18 a víc než půlka ho nebere vážně. V dalším kole přivítáme v sobotu v 10:15 tým Rantířova, který je o příčku nad námi v tabulce jen o skóre, ale se zápasem k dobru.