Sestava:                                                            Doskočil Matěj

Čurda Adam         Kuchařík Josef      Kuchařík Šimon       Škoda Ondřej

Sobotka Jiří       Obrlík Michal (C)       Letocha Ondřej        Ivan Filip

Štolpa Jakub                          Zelinka Ondřej

Střídání: 24. min Wieder Petr za Zelinky, 65. min Votoupal Patrik za Letochy,

75. min Maštalíř Martin za Wiedera, 82. min Suchánek Jakub za Ivana.

Lavička: Soukup Tomáš

Branky:19. min Jakub Štolpa 1-0, 30. min Jakub Štolpa 2-0, 35. min Prášil A. (PK) 2-1,

41. min Prášil R. 2-2, 44. min Filip Ivan 3-2, 47. min Michal Obrlík 4-2.

v 81. min neproměnil Prášil A. (Rozsochy) PK

Komentář: V dalším zápase jsme vyměnili domácí dukovanskou půdu za rakšickou. Zápas byl soubojem celků ze dna tabulky, čemuž odpovídal obraz hry. Již ve 3. minutě jsme mohli jít do vedení, ale Kuba, který se vrátil na hrot, trefil v tutovce znovu jen nohu brankáře. Také další šance jsme nevyužili. Nakonec jsme přeci jen šli šťastně do vedení, když si přímák špatně zpracoval Kuba, ale stoper při snaze odkopnout trefil Kubu a míč se dokutálel až do sítě. Ve 30. minutě jsme vedli už o 2 branky, když Kuba z úhlu překvapil hostujícího brankáře. Jenže za pět minut jsme udělali hloupou chybu po našem autu, míč nám sebral útočník hostů, vběhl s ním do vápna a spadl. Penalta, ze které se hostující kapitán nemýlil. Za dalších 6 minut bylo vyrovnáno. Po centru z přímáku se hlavou prosadil nehlídaný Prášil R. Ještě do půle jsme si vzali vedení opět na svou stranu. Na pravé straně zakombinovali Fox s Kubou, který sklepl na Totiho, jeho střelu ještě hostující brankář vyrazil, ale Kuba míč sebral a prudkým centrem našel na zadní tyči volného Filipa Ivana, který míč doklepl do prázdné branky, připsal si tak premiérou trefu v dresu dorostu. Typický gól do šatny. Na přivítanou v druhé půlce zahráli roh nakrátko Kuba s Foxem, Kuba našel na velkém vápně volného Michala, který razantní střelou prostřelil hlouček ve vápně a míč skončil až v síti. V té době nikdo nečekal, že je toto skóre konečné. Přes řadu nepřesností bylo na obou stranách ještě mnoho šancí, ale branku nepřinesly. Největší šanci zahodil hostující kapitán, když svou druhou penaltu poslal vedle pravé tyče. Nakonec jsme ubojovali první výhru v sezoně. Příští kolo nás čeká v neděli na půdě Rokytnice, se kterou jsme v přípravě vysoko prohráli.