Sestava:                                                               Ležák Václav (C)

Škoda Ondřej     Štolpa Jakub     Sobotka Jiří    Wieder Petr

Ivan Filip     Letocha Ondřej     Pohanka Tomáš    Pohanka Lukáš

Suchánek Jakub          Zelinka Ondřej

Střídání: 46. min Votoupal Patrik za Zelinky, Maštalíř Martin za Pohanky Lukáše,

52. min Doskočil Matěj za Wiedera, 58. min Soukup Tomáš za Ivana.

Branky: 5. min Hadraba 1-0, 20. min Gottvald 2-0, 27. min Chadim 3-0,

42. min Chadim 4-0, 48. min Tomek 5-0, 73. min Stojaník 6-0

Komentář: Ve 3. kole jsme zajížděli do Náměšti v sestavě, ve které nám chyběla kompletní obranná řada. Důvody neúčasti chlapců já nepochopím a zde je nechci rozebírat. V obraně jsme tedy notně improvizovali. To oslabilo pochopitelně ostatní řady. Domácí nás jasně přehrávali, celých 90 minut měli drtivou převahu, my jsme se zmohli pouze na bránění, s míčem na kopačce na útočné půlce jsme byli jen sporadicky. Z velké převahy domácí do půle vytěžili jen 4 branky. Ve 2. poločase ještě přidali na obrátkách, vzadu hráli jen se 3 hráči. Nám se dařilo bojovností a zaparkovaným Chelseabusem před vápnem lépe bránit, přesto si domácí dál vytvářeli další a další šance, ale proměnit dokázali jen 2. Naši jedinou šanci v zápase měl Tom Dědek Soukup, ale sám před brankářem chvíli před koncem neproměnil. Všichni naši přítomní hráči zaslouží obdiv za bojovnost až do konce, přesto bych chtěl vyzvednout výkon Venci v bráně a Kuby na nezvyklém postu stopera. Když už nic jiného, řada z kluků se v zápase alespoň učila, jak se má bránit. Další kolo odehrajeme, doufejme, že počasí nebude proti, v sobotu 12.9 v 16:00 na hřišti v Rakšicích, soupeřem bude tým Rozsochů,