Sestava:                                         Doskočil Matěj (46. min Ležák Václav)

Sobotka Jiří     Heimlich Tomáš    Kuchařík Josef    Škoda Ondřej

Pohanka Tomáš    Štolpa Jakub   Obrlík Michal (C)   Pohanka Lukáš

Tolvay Enrico          Wieder Petr

Střídání: 27. min Kuchařík Šimon za Škody, 36. min Letocha Ondřej za Wiedera,

40. min Maštalíř Martin za Tolvaye, 46. min Ležák Václav za Doskočila,

70. min Votoupal Patrik za Pohanky L.

Lavička: Soukup Tomáš

Branky: 2. min Lhoták 0-1,11. min Lhoták 0-2, 18. min Lhoták 0-3, 32. min Lhoták 0-4,

39. min Lhoták 0-5, 46. min Jakub Štolpa 1-5, 81. min Šikula 1-6,

87. min Jakub Štolpa 2-6, 89. min Patrik Votoupal 3-6, 90. min Bula 3-7.

Komentář: V úvodním domácím utkání sezony proti B-týmu divizního Žďáru jsme udělali 6 změn oproti základní sestavě 1. zápasu sezony. Začátek nám hrubě nevyšel a v podstatě celá 1. půle byla jeden velký chaos, hrubé chyby a zmatky. Po 18 minutách to bylo již 0-3. Do půle pak již díky jedinému střelci Lhotákovi 0-5 a to můžeme tvrdit, že pouze o 5. Naopak nástup do půle druhé jsme měli skvělý, když hned po pár vteřinách šel sám na brankáře hostů Kuba, protentokrát s přehledem uklidil na zadní tyč 1-5. Začal tak svůj souboj s hostujícím gólošem, který se ještě 5x během 2. půle opakoval. Hosty branka překvapila a jejich suverenita z první půle byla pryč. Stále sice byli lepším celkem, ale příliš šancí si nevypracovali. Naši kluci bojovali, konečně drželi posty, důsledněji obsazovali, celkově se hodně zvedli. 5x jsme dokázali prostrčit míč za obranu Kubovi, ale hostující brankář měl vždy navrch. Trest přišel v 81. minutě, když se z vápna trefil hostující Šikula. Když už spěl zápas k poklidnému závěru, znovu šel Kuba sám na brankáře, nic nevymýšlel a napálil míč houslemi brankáři do sítě. Za dvě minuty poslal tentokrát do samostatného úniku Kuba Foxe, ten ještě překvapil obranu i brankáře přihrávkou na malé vápno, kde doklepl míč do prázdné Patrik Votoupal, který si tak připsal premiérovou branku ve svém 2. mistráku v životě. V poslední minutě stanovil konečnou podobu skóre krásnou střelou do pravé šibenice hostující Bula. Za výkon ve druhé půlce jsme kluky pochválili a doufejme, že to bude odrazový můstek do dalších zápasů. V příštím kole zajíždíme k přetěžkému zápasu na půdu vedoucí Náměště, která ještě neinkasovala.