Sestava:                                                                Janderka Marek

Kočí Albín        Svoboda Jan     Kocanda Jan     Lang Petr

Rozmahel Tomáš      Štolpa Martin      Balík Josef     Machotka Pavel

Vespalec Roman           Jackovič Jan

Střídání: 54. min Rumian David za Kocandy, 56. min  Stadler David za Langa,

60. min Chvátal David za Kočího, 68. min Erkol David za Balíka,

80. min Štolpa Jakub za Vespalce

Branky: 17. min Martin Štolpa 0-1, 42. min Albín Kočí 0-2, 45. min Josef Balík 0-3,

56. min Jan Jackovič 0-4, 68. min Josef Balík 0-5, 80. min Jan Jackovič 0-6,

89. min David Erkol 0-7.

Komentář trenéra: Po dlouhé pauze zaviněné epidemií, krumlovském Corona cupu, zápasech v poháru i několika přátelských utkáních jsme konečně nastoupili k mistrovskému utkání. Během pauzy opustili náš klub Křovák, který odešel pilovat znalost němčiny za hranice a Brvajs, který odešel leštit lavičku do Miroslavi. Naopak se nám povedlo získat tři kvalitní posily do všech řad a to Albu z Jezeřan, Baldu z Horních Kounic a Ceciho z Dobřínska. S těmito třemi posilami v základu jsme se postavili domácímu týmu z Prosiměřic, kde jsme v posledních pár letech nejenže neuhráli ani bod, dokonce jsme zde nedali ani gól. V úvodu jsme chtěli hrát my, ale brzdila nás zbytečná nervozita. Asi od 15.minuty, kdy se hra začala vyrovnávat, přišel náš první úder a to když Štolpik dalekonosnou střelou překvapil domácího brankáře 0:1. Poté jsme nechali hrát zbytečně domácí tým, tento si naštěstí vypracoval jen několik náznaků a jednu nebezpečnou hlavičku po standartní situaci. Náš výpadek trval do 30.minuty, pak jsme hru opět zlepšili a konečně navyšovali skóre. Ve 42. minutě se trefila naše první posila a to Alba když vyslal další dalekonosnou střelu, kterou domácí brankář neviděl 0:2. Těsně před poločasem přišel rozhodující moment zápasu, kdy se po rohovém kopu prosadila hlavou další posila Balda a bylo to 0:3. Druhá půle se odevzdaným domácím hráčům příliš nepovedla, hrálo se především na jejich půlce, zlepšili jsme kombinaci, předváděli pohlednější akce než v první půli a skóre tak narůstalo. Na 0:4 se po perfektním pasu Kápa trefila i třetí posila Ceci. Na 0:5 zvýšil po pěkné akci na pravé straně opět Balda a na 0:6 po tvrdé střele Štolpíka mladšího zakončil opět Ceci. Konečné skóre 0:7 stanovila Erkyho střela mezi betony brankáře. Vstup do sezóny se nám výsledkově povedl.