Sestava:                                                             Ležák Václav (46. min Vavroušek Tomáš)

Sobotka Jiří      Štolpa Jakub      Kuchařík Šimon      Jelínek Radim

Obrlík Michal                  Novotný Martin

Střídající hokejově: Heimlich Tomáš, Gotthard Lukáš, Hladký David, Dvořák Martin

Zelinka Ondřej, Stadler David, Votoupal Patrik, Švec Filip

Branky: 33. min 0-1, 34. min Radim Jelínek 1-1, 36. min Michal Obrlík 2-1, 41. min 2-2,

55. min 2-3, 56. min Jiří Sobotka 3-3, 57. min Jakub Štolpa 4-3,

60. min Jakub Štolpa 5-3, 68. min 5-4, 80. min František Hrubý 6-4.

Komentář: Také úvod druhého přáteláku patřil nám, ale po 15. minutách nám došel dech, hosté vyrovnali hru, nejprve nás zachránila levá tyč, ale ve 33. min už šli po naší chybě do vedení. Odpověď na jejich branku byla okamžitá. Po rohovém kopu se prosadil Radim. Za další 2 minuty už jsme vedli. Kuba prošel po levé straně, jeho zpětnou přihrávku uklidil na malém vápně do sítě Michal. Jenže hosté stihli vyrovnat, když se prosadili po pěkné kombinaci. Další gólová přestřelka přišla od 55. do 60. minuty. Nejprve se po střele z vápna prosadili hosté, ale vedení jim vydrželo necelou minutu. Po autu se ve vápně obtočil Kuba kolem stopera, jeho střelu ještě brankář vyrazil, ale pouze před dobíhajícího Foxe, který nekompromisně napálil míč do sítě. V následující minutě už jsme vedli, když Kuba prošel přes oba stopery a jeho křížná střela zapadla přesně k levé tyči. Ukončení 5 minutové přestřelky si vzal na starosti opět Kuba, když zachytil špatnou rozehrávku hostů a střelou z dobrých 30 metrů překvapil i brankáře. Hosté se přesto nevzdávali a v 68. minutě opět snížili na jednogólový rozdíl. Poslední slovo v divoké přestřelce si vzal Franta, který se ocitl nečekaně až na hrotu útoku, a s velkou dávkou štěstí i s velkým přispěním brankáře stanovil konečnou podobu skóre zápasu. Naše zápasy opravdu nenudí, spousta branek, šancí, ale aspoň si diváci po dlouhém coronavirovém půstu přijdou na své, a že se jich sešlo v Dukovanech opravdu hodně.