Sestava:                                                  Šedrla Matěj

Martínek Jan      Janda Martin     Sobotka Milan     Chvátal David

Čiháček Tomáš                Horák Bohuslav (C)

Střídající hokejově: Halva Tomáš, Sobotka Michal, Sobotka Karel,

Súkeník Jan, Štolpa Jakub, Vespalec Roman

Branky: 19. min Milan Sobotka 0-1, 28. min Roháček 1-1, 29. min Michal Sobotka 1-2,

32. min David Chvátal 1-3, 50. min Tomáš Halva 1-4. 58. min Michal Obrlík 1-5,

65. min Tomáš Halva 1-6, 81. min Tomáš Halva 1-7

Komentář: Poslední zápas podzimu jsme absolvovali v Loděnicích s místními, a to doslova, kopáči. Náš tlak z úvodu vyústil v řadu šancí, ale skóre se měnilo až v 19. minutě, kdy za obranu naběhl Milánek, přehodil vybíhajícího brankáře a míč na hrbolatém hřišti doskotačil až do sítě. Místo navýšení skóre v náš prospěch domácí vyrovnali, když se hlavou prosadil Roháček. Jenže za půl minuty se rozběhl směrem k brance domácích Křovák, obešel i brankáře a o tyč nás vrátil do vedení. Za 3 minuty přidal další branku Chvatík. Druhá půle byla pouze hrou na jednu branku a to domácí. Skórem nejvíce hýbal Halvík. Nejprve po akci Křováka uklízel do prázdné branky. Pak si připsal premiérovou trefu v mužích Michal, po nejhezčí akci zápasu, tři příhry na jeden dotyk, míč do křídla a do prázdné branky po přihrávce Jekoty uklidil zkušeně. Další branku přidal znovu Halvík, který poté v 81. minutě zkompletoval hattrick. Jednoznačné vítězství bylo vykoupeno několika zraněními. Troufám si říct, že pokud by takto tvrdě, surově až brutálně hrálo naše áčko, zápas by se pro pokles hráčů pod stanovený počet nedohrál, zde však sudí ukázal domácím pouze 3 žluté, přece nebudou platit pokutu.