Sestava:                                                   Janderka Marek

Rumian David        Kocanda Jan      Súkeník Jan      Lang Petr

Horák Bohuslav      Rozmahel Tomáš      Vespalec Roman      Štolpa Martin

Sobotka Michal             Brveník Jan (C)

Střídání: 66. min Chvátal David za Horáka, 75. min Janda Martin za Sobotky.

Branky: 64. min Kozárek 1-0, 66. min Juhaňák Luk. 2-0, 76. min Juhaňák Lud. (PK) 3-0,

85. min Vala 4-0, 89. min Juhaňák J. 5-0.

47. min neproměnil PK Jan Brveník

Červená karta: 83. min Rumian David (faul - zmaření vyložené šance)

Komentář: Skóre zápasu je pro nás kruté, zvláště po průběhu utkání. Nejprve hráli domácí, postupně jsme přebrali iniciativu, dokonce vstřelili z několika šancí i dvě branky, jenže názor pánů s praporkem byl jiný, tomu se divili i domácí příznivci. Půle tak skončila bez branek. Hned v úvodu druhé, neproměnil Brvajs penaltu, což byl začátek našeho konce. Unavená ruka praporečníka neměla sílu zvednout praporek a během 2 minut domácí odskočili do dvoubrankového vedení. Poté zauřadoval i ten 3. Tomu už se smáli nahlas i domácí fans 3-0. Rodící se brejk zastavil v 83. minutě Rumec faulem a následoval oprávněně rudý kartonek. V závěru pak ještě domácí přidali další 2 branky. Nepovedený zápas výsledkově s pocitem křivdy, na který musíme co nejrychleji zapomenout a připravit se na poslední zápas podzimu v Rakšicích s lídrem OP týmem Dobšice B netradičně v sobotu 2.11 ve 14:00.