Sestava:                                            Vavroušek Tomáš

Obrlík Michal         Dvořák Martin (C)      Fiala Jan      Škoda Ondřej

Kuchařík Josef       Hrubý František      Štolpa Jakub      Jelínek Radim

Stadler David                   Jeřábek Pavel

Střídání: 30. min Čurda Adam za Kuchaříka, 46. min Pohanka Lukáš za Hrubého,

55. min Heimlich Tomáš za Čurdy, 64. min Novotný Martin za Škody,

79. min Hladký David za Štolpy.

Lavička: Ležák Václav

Branky: 29. min David Stadler 0-1, 30. min Jakub Štolpa 0-2, 35. min Doležal 1-2,

45. min David Stadler 1-3, 47. min David Stadler 1-4, 49. min Kořínek 2-4,

52. min Jakub Štolpa 2-5, 54. min Lukáš Pohanka 2-6, 64. min Kořínek 3-6,

88. min Tomáš Vavroušek (PK) 3-7

Komentář: K poslednímu utkání podzimu jsme zajížděli v sobotu dopoledne do Měřína, který byl v tabulce pod námi. V sestavě jsme museli udělat oproti minulému prvnímu vítězství doma 2 změny. Fox byl na školní stáži v Turecku a Vespy potřebovalo rakšické áčko v souběžně hraném zapase. Proto jediná obrana zůstala beze změny. Posty si prohodili Pavel s Radimem, druhý kraj zálohy zaujal Papa, jenž minule chyběl a na hrot se posunul ze střídačky Dejv. Od začátku jsme byli aktivnějším týmem, domácí hráli z hlubokého bloku a spoléhali na rychlé brejky. Několik šancí jsme nedokázali využít, v tom vynikal zejména Dejv. Nakonec jsme se těsně před půlhodinou hry dočkali. Na začátku 29. minuty proskotačila nepříliš povedená střela Dejva z hranice vápna až k pravé tyčce domácí branky, gólman ji vytěsnit nedokázal. Uběhla necelá minuta a půl a vedli jsme o 2 branky. Kuba si na vápně narazil s Dejvem, prošel neatakován až na malé vápno, odkut prostřelil domácího góloše. V té chvíli jsme byli nuceni střídat kvůli svalovému zranění Pepy. Po této brance nastalo klasické uspokojení, domácí po 5 minutách po sérii našich chyb vystřelili, Tom míč pouze vyrazil, na což zareagoval jediný domácí Doležal a pohodlně uklidil míč do sítě. Obraz hry byl i nadále stejný, my bušili do plných, domácí stále spoléhali na brejky. Naštěstí udělal v posledních vteřinách chybu domácí stoper, když spravně neodhadl míč, ten za něj propadl, zabíhající Dejv, míč zkrotil, obešel i brankáře a do prázdné zvýšil znovu na dvougólový rozdíl. O půlce musel střídat zraněný Franta. Také nástup do 2. půle nám vyšel skvěle. Po minutě šel sám na brankáře z levé strany Dejv a střelou podél brankáře dovršil hattrick a zvýšil na rozdíl 3 branek. Jenže za chvíli jsme další chybou vrátili domácí znovu do zápasu. Kořínek šancí nepohrdl a snížil opět na dvougólový rozdíl. Další dvě branky zrežíroval Kuba, který se posunul na hrot k Dejvovi. Další špatný odhad domácího stopera, Kuba si za něj zaběhl, míč si posunul vedle vybíhajícího brankáře a uklidil ho do sítě. Poté prošel po pravém křídle, posunul na dobíhajícího Lukáše, který krkolomnou střelou přes nohu uklidil míč přesně k levé tyči. Ještě jednou jsme darovali domácím snížení, kterým nepohrdl opět Kořínek a snížil na 3-6. Po této brance se hra i díky prostřídáním vyrovnala, byla hodně neurovnaná, plná nepřesných přihrávek z obou stran. Šance se zahazovaly také na obou stranách, ke změně skóre však nevedly. To se měnilo až v 88. minutě, kdy nejprve domácí obránce fauloval střídajícího Davida Hladkého, jenž však ještě stihl posunout míč do vápna na třígólového střelce a jmenovce Dejva, následovala druhá kosa a sudí píská penaltu. Střídačka volala po netradičním střelci, který se nesměle přihlásil náš góloš Tom, jenž se pomalým krokem přesunul do druhého vápna a střelou pod pravé víko bezpečně proměnil. Stanovil tak konečnou podobu skóre na 3-7. Poslední dva zápasy a dvě výhry v nich přecejen navýšily naše bodové konto. Konec za podzimem pak udělala nedělní ukončené v Rakšicích, kde se sešli překvapivě skoro všichni. Tréninky zůstávají ještě 2x týdně a to středa a pátek v 17:30.