Sestava:                                             Vavroušek Tomáš

Obrlík Michal       Dvořák Martin (C)      Fiala Jan      Škoda Ondřej

Sobotka Jiří       Štolpa Jakub       Hrubý František      Jeřábek Pavel

Jelínek Radim                  Vespalec Roman

Střídání: 56. min Stadler David za Škody, 68. min Hladký David za Sobotky,

87. min Ivan Filip za Fialy, 87. min Pohanka Lukáš za Štolpy

Lavička: Tomeček Alexandr, Ležák Václav

Branky: 13. min Prášil V. 0-1, 14. min Roman Vespalec 1-1,

41. min František Hrubý 2-1, 44. min Michal Obrlík 3-1,

78. min Padrtka S. 3-2, 86. min Roman Vespalec 4-2

Komentář: V posledním domácím zápase podzimu jsme na dukovanském pažitu přivítali tým Rozsoch. Úvod zápasu patřil hostům, když už se hra vyrovnávala, zahrávali hosté rohový kop na začátku 13. minuty a hlavičkový souboj Prášila s Pavlem vyzněl lépe pro hostujícího hráče (ať již byl hlavičkujícím ten či onen) míč zapadl přesně k pravé tyči Tomovy branky. Naše odpověď netrvala dlouho, na konci 14. minuty Kuba vystihl rozehrávku hostujícího obránce, rychle posunul na Vespy a ten sám před brankářem nezaváhal. Poté se odehrával souboj hlavně o střed hřiště, příliš šancí obrany nedovolily. Závěrečná pětiminutovka pak patřila nám. Kuba dostal kolmici do pravého křídla, zatáhl do vápna, prudkým stříleným centrem našel na malém vápně pravačku kolegy ze středu zálohy Franty a ten houslemi prostřelil hostujícího brankáře. To však ještě nebylo z naší strany vše. Ve 44. minutě rychle zakombinovali ve středu hřiště Kuba z Vespem, druhý jmenovaný pak poslal kolmicí za obranu na Michala, pravý bek na hrotu útoku, to hosty překvapilo a Michal svůj samostatný únik bezpečně zakončil na zadní tyč. Stanovil tak skóre poločasu na 3-1. Ve druhé půlce na nás hosté od začátku vlétli, ale výsledkem jejich snahy byly jen 2 nastřelené tyče Tomovy svatyně. V největším tlaku hostů mohl rozhodnout z brejku Kuba, ale hostující brankář ho vychytal. V 78. minutě pak hosté přecijen svou převahu korunovali brankou, když se pěknou střelou z 18 metrů prosadil Padrtka. My však tentokrát bojovali a rvali se o výsledek. V 85. minutě Kuba opět vystihl špatnou rozehrávku obránců, znovu rychle posunul na Vespy, jeho střelu s vypětím všech sil vytáhl góloš na roh. Ten jsme rozehráli překvapivě na krátko na Michala, který si seběhl z beka na hranici velkého vápna, přesným prudkým centrem našel na 7 metrech hlavu Vespy, který rozvlnil síť za zády brankáře. Závěr zápasu jsme si už pohlídali, konečně jsme zahráli jako tým s velkým nasazením a bojovností, a naše úsilí bylo odměněno první domácí výhrou. K poslednímu zápasu podzimu zajíždíme v sobotu do dalekého Měřína (pozor změna proti rozpisu, kde je neděle).