Sestava:                                                         Vavroušek Tomáš

Čurda Adam      Hrubý František      Fiala Jan       Kuchařík Josef

Obrlík Michal     Dvořák Martin (C)     Jeřábek Pavel     Stadler David

Jelínek Radim               Štolpa Jakub

Střídání: 46. min Sobotka Jiří za Fialy, 57. min Pohanka Lukáš za Stadlera,

63. min Škoda Ondřej za Kuchaříka, 66. min Ivan Filip za Čurdy,

81. min Tomeček Alexandr za Štolpy.

Branky: 7. min Jakub Štolpa 0-1, 9. min Fedra 1-1, 19. min Premar 2-1, 54. min Okoš 3-1,

67. min Pavel Jeřábek 3-2, 73. min Neubauer 4-2, 81. min Ledecký 5-2.

Komentář: V dalším kole jsme zajížděli netradičně v neděli hájit venkovní neporazitelnost do Budějovic, kterým patří poslední příčka tabulky. Snad právě proto přišlo nejspíš z naší strany k podcenění. Od začátku byli domácí aktivnější, bojovnější a důraznější, prostě měli větší touhu po vítězství. Ale první jejich chybu jsme dokázali v 7. minutě po rychlé kolmé akci potrestat po ose Hrubý, Jeřábek jeho ulička na Kuby, který sám před brankářem nezaváhal 0-1. Jenže místo uklidnění přišlo uspokojení a hned za 2 minuty se dokázal důrazem prosadit až ke krásné střele do levé šibenice Fedra. To dodalo domácím ještě větší sebevědomí, deset minut nás zatlačili, po rychlých akcích jsme odvraceli pouze na rohy, nakonec se v 19. minutě šťastně po jednom z rohů odrazil míč od nohy Premara a dokutálel se k levé tyči. Do hry nás mohl vrátit opět Kuba, ale po chybě brankáře pod tlakem a v těžké pozici trefil pouze levou tyč. Domácí byli i nadále bojovnější, ale jejich šance do půle k brance nevedly. Před půlkou ještě domácí přežili šanci Michala, když jeho střelu na poslední chvíli zblokovali na roh. Na začátku druhé půle poté z brejku netrefil bránu sám před brankářem Michal. Trest přišel po nečekané akci. Míč rozhodčího pro nás, špatně vyhodnocená situace, chybná přihrávka a už běžel sám na branku Okoš a nadvakrát prostřelil Toma. Vzápětí mohl snížit Radim, ale jeho střela minula levou tyč. Snížení pak přišlo v 67. minutě, když potrestal Pavel z přímáku faul na Adama. jenže následovala další chyba a Neubauer překonal zevnitř vápna Toma. Na začátku poslední destiminutovky využil šťastný odraz Ledecký a křížnou střelou o pravou tyč uzavřel skóre zápasu. Vyhrál tak jednoznačně bojovnější tým s větší touhou po vítězství a bodech. Naše trápení nadále pokračuje a jinak než tím, že budeme jezdit po zadcích a přestaneme dělat hloupé chyby se z něho nevymaníme! Třeba již v příštím zápase v sobotu v 11:30 na domácím dukovanském trávníku.