TOPlist
FC Rakšice: A-Tým

Jezeřany - FC Rakšice A

1 - 2  ( 0 - 1 )

Sestava:                                  Janderka Marek

Schovanec Jan       Svoboda Jan (C)       Šedrla Pavel        Lang Petr

Rozmahel Tomáš       Štolpa Martin       Súkeník Jan       Vespalec Roman

Hašek Luboš                     Brveník Jan

Střídání: 46. min Kocanda Jan za Vespalce, 65. min Janda Martin za Langa,

               78. min Machotka Pavel za Šedrly, 79. min Stadler David za Haška,

               90. min Štolpa Jakub za Stadlera.

Lavička: Šedrla Matěj

Branky: 45. min Petr Lang 0-1, 77. min Šles V. 1-1, 79. min Pavel Machotka 1-2.

Komentář trenéra: Další těžký venkovní zápas nás čekal v nedalekých Jezeřanech. Opět jsme řešili problémy se sestavou, jelikož nám tentokrát vypadl Janec a několik hráčů nastupovalo se sebezapřením. Pozitivem byl konečně návrat Schovyho. Začátek utkání byl nervózní a nepřesný, zatímco my jsme se snažili o kombinaci po zemi, domácí nás ohrožovali nakopávanými míči a velice důraznými útočníky. Na obou stranách padly neuznané góly, Brvajsově gólů předcházel ofsajd, domácímu gólu faul na Díry. Přesto jsme si v první půlce vypracovali více šancí my, ale nedokázali je dotáhnout do úspěšného konce, několik závarů před domácí bránou gólem neskončilo. Vyšla nám až akce na konci prvního poločasu, kdy Rozma posunul míc Štolpíkovi, ten nacentroval do vápna, kde se vzal, tu se vzal ostříhaný předseda a slabší pravou nohou za přispění tyče poslal náš tým do vedení 0:1. Do druhé půle jsme vstoupili aktivněji my, naše akce táhl především důrazný Brvajs, ale tentokrát neměl střelecky nabito, buď pálil nepřesně, nebo jeho střely zastavila domácí obrana. Stačil nám druhý gól na poklidné dohrání utkání, bohužel se tak nestalo. A tak jsme do té doby nepřesně střílejícím domácím hráčům nabídli po individuální chybě v 77. minutě vyrovnávací branku prakticky zadarmo a začínalo se od znova 1:1. Ihned po inkasované brance jsme vystřídali, kdy na hřiště přišel Zizu, asi po půl minutě hry na hřišti se dostal k centru z pravé strany, kdy hledal naše útočníky, rychlejší byl ovšem domácí obránce a s jeho přispěním zapadl míč do za domácího brankáře 1:2. Závěr utkání připomínal spíše boj, domácí si vytvořili dva závary po nakopávaných míčích, ale vše pro nás dobře dopadlo.

Velký dík patří všem našim hráčům včetně střídajících za bojový a obětavý výkon, nebylo to jednoduché utkání, ale dokázali jsme jej zvládnout. Není jednoduché po takovém utkání někoho vyzdvihnout, ale výjimka se udělat musí – tentokrát byl jedničkou našeho týmu Rozma !

V příštím utkání hostíme doma Suchohrdly, začíná přituhovat a to nejen po ránu !!!!!!