Sestava:                                                        Ležák Václav

Obrlík Michal      Stadler David     Fiala Jan (C)     Kuchařík Josef

Sobotka Jiří       Heimlich Tomáš      Jeřábek Pavel      Hrubý František

Štolpa Jakub             Jelínek Radim

Střídání: 59. min Škoda Ondřej za Heimlicha, 59. min Tomeček Alexandr za Stadlera,

65. min Novotný Martin za Sobotky, 65. min Hladký David za Jeřábka,

70. min Wieder Petr za Hrubého

Lavička: Švec Filip

Branky: 24. min Brabenec 0-1, 29. min Brabenec (PK) 0-2, 34. min Hekrle 0-3,

35. min Hekrle 0-4, 49. min Michal Obrlík 1-4, 54. min Brabenec 1-5

Komentář: Další pokus o 1. domácí výhru jsme měli na deštěm zkrápněném trávníku v Rakšicích s týmem z Předína. Tentokrát jsme řešili otázku absence 2 opor týmu z pole Martina s Vespem a také otázku, kdo půjde do branky za nemocného Toma. Do branky tak putoval Vašek a myslím, že nezklamal, za obdržené branky nemohl. Začátek utkání nám vcelku vyšel, ve 4. minutě po kolmici za obranu postupoval sám na brankáře Kuba, ale před vápnem byl ze zadu sundán za cenu žluté. Následný přímák Dejva hostující branku neohrozil. Postupně převzali otěže a tempo hry do svých rukou hosté, byli přesnější v kombinaci a také měli větší chuť do hry. Naše kombinace byly nepřesné, z toho vyplívala řada chyb. Jednu z nich využili hosté ve 24. minutě na vedoucí branku Brabencem. Když po 5 minutách fauloval Tom Heimlich ve vápně pronikajícího hráče, přišla penalta, se kterou si i přes veškerou snahu Vaška poradil opět Brabenec. V dalších 6 minutách přišly 2 rychlé, přesné a pohledné kombinace hostů, při nichž jsme působili pouze v roli statických kuželů, na jejich konci byl vždy Hekrle, který prokázal, že patří mezi nejlepší střelce soutěže. Opět jsme měli totálně hluchých 11 minut, ve kterých se rozhodlo o výsledku. O přestávce přišla bouřka v kabině, následovaly velké rošády v sestavě. Stejně jako v prvním zápase v Rakšicích nás tyto rošády nakoply. Navlas stejně jako minule přišla branka již ve 49. minutě, když vybojovali na stoperovi míč Kuba s Michalem, Michal postupoval sám na brankáře a s přehledem uklidil míč podél něj do sítě. Jenže na rozdíl od minule nás hosté po 5 minutách zmrazili další brankou, když Brabenec dokonal hattrick. Tím rozhodl o výsledku a začalo oboustranné velké střídání, kdy se na delší časový interval do hry dostali téměř všichni náhradníci z obou týmu. U nás byla poté vidět snaha, bojovnost a nasazení, ale i přes některé šance se skóre již nezměnilo. Po zápase jsme si doufám vysvětlili některé z věcí, které nás nejvíce trápí a snad to pochopili všichni. Ti, co vydrželi po zápase na týmové ztmelovačce, alespoň tak působili. Po neúspěšné sérii domácích zápasů, jsme se propadli tabulkou dolů a příští neděli doufám odhodlaně vyrazíme na půdu posledních Moravských Budějovic potvrdit venkovní 100% bilanci, ale to se musí hlavně změnit náš přístup nejen k utkáním.