Sestava:                                               Šedrla Matěj

Šedrla Pavel      Horák Bohuslav       Rumian David      Becha Daniel

Chvátal David       Sobotka Milan       Novotný Jan       Janda Martin

Čiháček Tomáš                 Halva Tomáš

Střídající hokejově: Janšta Tomáš, Fiala Jan, Sobotka Karel, Havlíček Jan

Branky: 47. min Pavel Šedrla ml. 0-1, 60. min Bauer 1-1, 70. min Šedrla Pa. st. (PK) 2-1,

75. min Pavel Šedrla ml. 2-2, 88. min Tomáš Janšta 2-3, 90. min Řehák 3-3

Komentář D. Erkola: V neděli jsme dopoledne zajížděli nedaleko do Petrovic. Chyběla řada opor. Dekl, Jeky, Vlasta, Libuna, Erky, Lesoň. Úvod utkání jsme domácí zatlačili, ale žádné vážnější šance jsme neměli, protože všechny naše útoky končily na vápně. Domácí se taky do ničeho moc nedostali nebo střely neměly potřebnou přesnost. Do poločasu se skóre nezměnilo. Vše podstatné se odehrálo ve druhé půlce. Pár minut po začátku druhé půlky jsme otevřeli skóre U pravé lajny dostal míč Srdi navedl si jej na střed a levačkou našel skulinku mezi nohama a ke vzdálenější tyči zavěsil. To nás uspokojilo a přestali jsme hrát. Soupeř nás sice zatlačil, ale všechny šance jsme jim po našich chybách nabídli. V 60. minutě se po nedůrazném odkopu dostal k míči Bauer a srovnal skóre. O 10 minut později přišel v našem vápně jasný faul od Milana a rozhodčí zapískal penaltu, z které navýšil vedení Šedrla starší. O 5 minut později jsme zahrávali volný přímý kop. K němu se postavil Srdi a obstřelem kolem zdi poslal míč opět k levé tyči a ukázal, že dnešní fotbal patří rodině Šedrlových. Když už to vypadalo, že se chystá ke konci, slovo jsme si vzali my. Po pěkné akci si vyměnil Janštik míč s Halvikem, který pěknou průnikovkou vrátil Janštikovi a ten přesnou střelou k tyčce navýšil naše vedení. Domácí se ale nevzdali a snažili se srovnat. Bohužel se jim to povedlo. Opět po naší chybě, kdy jim namazal Bobo a domácí Řehák stanovil konečné skóre na 3:3. Musím říci, že remíza byla zasloužená. Kaňkou je, že jsme soupeři všechny 3 góly darovali a nedokázali si proti oslabenému soupeři vypracovat více gólových příležitostí. Velkým pozitivem byl výkon sudího Jenerála, který v 73 letech dokázal těžký zápas bravurně řídit. Sudí na okrese Znojmo by se mohli učit a závidět, jak se to dá zvládnout a nedělat ze zápasů komedii.