Sestava:                                                   Janderka Marek

Machotka Pavel      Svobodfa Jan      Janíček Martin      Lang Petr

Rozmahel Tomáš     Štolpa Martin     Brveník Jan     Brázda Lubomír

Hašek Luboš              Sobotka Michal

Střídání: 46. min Vespalec Roman za Machotky, 61. min Šedrla Pavel za Brázdy,

67. min Kocanda Jan za Haška, 75. min Súkeník Jan za Langa,

81. min Chvátal David za Štolpy

Branky: 29. min Jan Brveník 1-0, 31. min Jan Brveník 2-0, 47. min Lubomír Brázda 3-0,

58. min Jan Brveník (PK) 4-0, 79. min Jan Brveník 5-0,

85. min Jan Brveník 6-0, 88. min Jan Brveník 7-0 (PK)

Komentář trenéra: Do druhého domácího zápasu proti Prosiměřicím jsme nastupovali bez zraněného pravého obránce Schoviho, který si z derby v MK odnesl zlomeninu žebra a čeká ho nucená pauza. Snad se jeho zdravotní stav výrazně nezhorší příští týden, jelikož se v jeho rodné vísce konají tradiční hody, na které se těší další místní odchovanec Díra, jelikož si po celý zápas zpíval lidové písně. Soupeř nepřijel v dobrém rozmaru, údajně bez několika hráčů, kteří neustáli místní posvícení. Celý zápas se hrál prakticky na jednu bránu. Začátek utkání byl z naší strany vlažnější, asi ve 20. minutě došlo k prohození postů Křováka a Brvajse a zanedlouho to přineslo ovoce. Ve 29. minutě přihrával z pravé strany na hranici penalty Hašan, našel Brva a ten otevřel svůj střelecký účet 1:0. O 2 minuty později ho přesným pasem našel Zidane a nekompromisní zakončení znamenalo vedení 2:0. I přes velký tlak i několik dalších šancí se skóre do konce poločasu již nezměnilo. Ze začátku druhé půle se po rohovém kopu prosadil hlavou Brázdič a snad se u něj blýská na lepší střelecké časy 3:0. V 58. minutě jsme zahrávali po faulu na Hašana první penaltu. Hašan ji za bečku prodal Brvajsovi a ten bez problémů zkompletoval svůj hattrick 4:0. Na 5:0 dokázal stejný hráč zvýšit hlavou po rohu k údivu všech na rakšickém hřišti, naopak na 6:0 zvýšil přesnou střelou z hranice vápna. Svůj šestý gól dal z nařízené penalty po faulu brankáře na Křováka, za skandování diváků Muli, Muli a uzavřel tak skóre zápasu na 7:0.

Utkání jsme zvládli s přehledem, soupeř si za celý zápas vytvořil pouze jednu nebezpečnou situaci, kterou zlikvidoval Díra. Celý tým zaslouží velkou pochvalu za držení míče i pěkné kombinace, držíme neporazitelnost a věříme, že ji udržíme co nejdéle. Spokojený musí být i hráč a šestigólový střelec zápasu Pluto, jelikož jej předseda stáhl z transferkarty a již není na prodej. Škoda, že touhu skórovat nemá v našem týmu více lidí, místo zbytečně překombinovaných akcí by bylo lepší jednoduše trefovat zařízení.