Sestava:                                                               Halva Tomáš

Martínek Jan      Súkeník Jan      Sobotka Milan     Janda Martin

Kocanda Vlastimil           Havlíček Libor

Střídající hokejově: Machotka Pavel, Čiháček Tomáš, Lesonický Jiří,

Sobotka Karel, Havlíček Jan

Branky: 20. min Pavel Machotka 1-0, 45. min Milan Sobotka 2-0, 50. min Libor Havlíček 3-0,

57. min Pavel Machotka 4-0, 58. min Pavel Machotka 5-0, 60. min Martin Janda 6-0,

62. min Libor Havlíček 7-0, 64. min Milan Sobotka 8-0, 80. min Pavel Machotka 9-0,

85. min Bohuslav Horák 10-0, 90. min Libor Havlíček 11-0.

Komentář: Na první podzimní zápas Benfiky se těšil kde kdo, tlačenka do základu byla obrovská a i střídačka měla tentokrát svou kvalitu.

Od začátku až do konce utkání to byla hra na jednu bránu – hostí. V první půli naše statická a neurovnaná hra vedla sice k tlaku, ale ne ke kýženým gólům. Střelecky se  prosadil jen  Machec  a nakonec gól do šatny jim poslal Milánek. To druhá půle byla o něčem jiném: nejprve Libuna a pak dva rychlé Machecovy góly zlomily soupeři vaz a zbyla jen otázka kolik. Postupně se prosazovali: Janda, 2x Libuna, ještě jednou Machec, Milánek a i ze stoperského postu vyhlídkovým letem Hároš. Halvik v bráně si taky párkrát kopnul, šel i na roh, ale hosté z protiútoku netrefili prázdnou bránu…

Další neděli zajíždíme na Olbramovický béčko, výkop v 10.15.