Sestava:                                                                           Šedrla Matěj

Holub Roman                          Sobotka Tomáš                     Krotký Matěj

Horák Michal          Sobotka Pavel              Štolpa Martin           Šedrla Petr

Štolpa Jakub                            Horák Jiří                     Stadler David

Střídání hokejově: Fialová Pavlína, Sviták Jan, Obrlík Michal

Branky: 7. min Jiří Horák 1-0, 29. min Michal Horák 2-0, 40. min Michal Horák 3-0,

41. min Jakub Štolpa 4-0, 50. min Martin Štolpa 5-0, 58. min Michal Horák 6-0.

Komentář: V závěrečném kole jsme na domácím pažitu přivítali tým Kounic. Od začátku jsme se do soupeře pustili s vervou a než jsme se dokázali střelecky prosadit, zahodili jsme v úvodní pětiminutovce asi 5 šancí. Branka přišla v 7. minutě z kopačky Jirky Horáka, který přehodil vybíhajícího brankáře. I nadále jsme si udržovali převahu, ale koncovka byla prachbídná. Na další branku jsme čekali až do 29. minuty, když proměnil svůj samostatný únik Michal Horák po pěkné příhře P. Sobotky. Hosté za celý 1. poločas naši branku neohrozili.  Než začal druhý poločas, přišel slavnostní moment, když nám předal pohár za vítězství ve skupině pan Leitner předseda OFS Znojmo. Začátek poločasu druhého probíhal stejně jako úvod utkání. Tedy nejdřív pár zahozených šancí, než se dokázal ve 40. minutě prosadit podruhé v zápase Michal Horák. Za necelou minutu se z pravého křídla trefil křížnou střelou Jakub Štolpa, a zdálo se, že se rozjíždí brankostroj. Jenže zejména Michal a Jiří Horákové neobuli dnes střelecké kopačky. Tolik šancí co oni dva zahodili v tomto zápase, neměli hosté možná za celou sezonu. Pátou branku přidal chytrým lobem ze 30 metrů Martin Štolpa, když si všiml, že brankář stojí někde na penaltě, ale to byla snad jediná chybička hostujícího gólmana v celém utkání, jinak pochytal nespočet našich šancí a byl nejlepším hráčem na hřišti. Ještě jednou ho dokázal překonat Michal Horák, když nadvakrát proměnil samostatný únik a nakonec zaznamenal v utkání hattrick (mohl dát ale asi 10 branek). Na hřiště se podíval ve své premiéře za náš tým Jan Sviták a sklidil nejednu ovaci z celkem zaplněné tribuny. Ty největší, když si v trojúhelníku na pravém křídle vychutnával rychlou kombinací s bratry Štolpovými nešťastného krajního obránce. To zaplesalo nejedno fotbalové srdíčko. Závěr se již jen za úmorného vedra dohrával.