Sestava:                                          Janderka Marek

Chvátal David      Svoboda Jan      Šedrla Pavel       Lang Petr

Štolpa Martin     Machotka Pavel       Janíček Martin     Schovanec Jan

Stadler David               Horák Bohuslav

Střídání: 46. min Janda Martin za Chvátala, 63. min Vespalec Roman za Horáka,

75. min Brázda Lubomír za Machotky, 75. min Súkeník Jan za Šedrly,

81. min Erkol David za Štolpy

Branky: 30. min Pichanič 1-0, 45. min Štancl 2-0, 86. min Adamov 3-0,87. min Dúcký 4-0.

Komentář: Na domácí vítězství jsme chtěli bodově navázat v Suchohrdlech. Bohužel jsme prospali první poločas, ve kterém se nám herně nedařilo, domácí byli lepší, naneštěstí pro nás dokázali přidat druhou uklidňující branku těsně před koncem poločasu. Druhý poločas vypadal z naší strany lépe, vytvořili jsme si několik slibných šancí, ale opět nás zklamalo zakončení, díky kterému se trápíme celé jaro. V závěru utkání jsme hráli hodně otevřeně a domácí dokázali přidat další dva góly. Výsledek opět vypadá velice nepříznivě, ale je to odraz naší špatné jarní formy jako celku. V posledním kole hostíme doma v sobotu od 15:00 hod. Hrádek. Snad se nám povede dobrým výkonem zakončit sezonu, která úspěšným podzimem velmi dobře začala, ale nepříliš povedeným jarem končí.