Sestava:                                                              Šedrla Matěj

Martínek Jan       Sobotka Milan       Súkeník Jan       Erkol David

Hašek Luboš                     Horák Bohuslav

Střídající hokejově: Janíček Martin, Halva Tomáš, Logr Lukáš,

Šedrla Pavel, Chvátal David, Čiháček Tomáš, Havlíček Jan

Branky: 46. min Tomáš Halva 0-1, 61. min Luboš Hašek 0-2, 64. min Martin Janíček 0-3

Komentář: Benfika odjížděla na poslední a rozhodující zápas sezóny na půdu Miroslavi bez několika tradičních opor, přesto se sedmi náhradníky na lavičce. Všem šlo o jedno, zápas zvládnout, vyhrát a ovládnout tak celou soutěž. Začátek úplně špatný nebyl, ale závary před brankou končily nepřesným zakončením. Poté naše hra uvadla, kupili jsme nepřesné přihrávky a přestali jsme se hýbat a celkově byl náš výkon nervózní, zřejmě jsme se domnívali, že vše půjde samo. První půle tak skončila po rozpačitém výkonu 0:0. O půlce jsme si k výkonu něco řekli a nastoupili s větším zápalem a chutí vše dotáhnout do vítězného konce. To se vyplatilo již po několika vteřinách druhé půle, kdy po pravé straně utekl Ha, poslal těžkou přihrávku před bránu, kde číhal taky Ha a dostal nás do vedení 1:0. Po několika letech tak zafungovala spolupráce HaHa z dob minulých a nám se hned lépe dýchalo. Od této chvíle se v podstatě hrálo jen na jednu bránu a bylo otázkou času, kdy zvýšíme svůj náskok. To se nám povedlo v 61. minutě Hašanem 2:0 a v 64. minutě odchovancem domácích Janecem 0:3. Od této doby se zápas jen dohrával a my jsme zahazovali šance. Po závěrečném hvizdu došlo k předání poháru a mírným oslavám. Ty hlavní vypuknou na ukončené se sezónou po posledním domácím utkání A-týmu. První sezóna B-týmu tak skončila úspěšně. Vítěz Znojemské pivo Okresní soutěž IV. třída skupina B tým FC RAKŠICE B