Sestava:                                                                                 Janderka Marek

Chvátal David        Svoboda Jan     Súkeník Jan      Lang Petr

Štolpa Martin       Janíček Martin       Machotka Pavel      Schovanec Jan

Stadler David              Horák Bohuslav

Střídání: 53. min Vespalec Roman za Horáka B., 55. min Šedrla Pavel za Súkeníka,

67. min Janda Martin za Chvátala, 75. min Erkol David za Stadlera,

84. min Novotný Jan za Štolpy.

Branky: 24. min Bohuslav Horák 1-0, 30. min Pavel Machotka 2-0, 43. min Čerstvý 2-1

Komentář trenéra: Do zápasu se sousedem v tabulce Práčemi jsme nastupovali s dalšími několika změnami, jelikož k marodům Horysovi a Brázdičovi, přibyl čerstvě zoperovaný Prochyn a Hašan si válel koule kdesi na karimatce v Itálii. Bylo nutno sáhnout do kádrů dorostu a B týmu a to dokonce tak hluboko, že na hrot se vedle sebe postavili spoluhráči, mezi nimiž byl věkový rozdíl 27 let. Došlo také k přeházení postů některých hráčů, což prospělo k celkově dobrému výkonu především v první půli. Ikdyž hosté byli ze začátku přesnější ve hře s míčem, jejich střely naši bránu neohrozily. Od 20 min. jsme byli lepší my, ve 24. minutě se dostal do samostatného úniku náš nejzkušenější hráč na hřišti Bobo, obešel brankáře a neomylně zavěsil na 1:0. O pár minut později po pěkné akci dobře hrajícího Schoviho zvýšil s přehledem na 2:0 Machec. Následovalo několik zajímavých šancí, ale nedokázali jsme je dotáhnout. Proto přišel trest a hosté po hrubé chybě naší obrany snížili těsně před poločasem na 2:1. Tento okamžik nás posadil zpátky na zem, celý druhý poločas jsme byli nervózní a opět jsme se strachovali o výsledek. Nezměnilo to ani několik střídání, které měli oživit naši hru, což se příliš nepovedlo. S velkým štěstím jsme přečkali i závěrečný tlak hostů a po šesti kolech jsme naplno zabodovali. Pozitivní byla bojovnost všech hráčů na hřišti, když se nedaří fotbalově, je potřeba zápasy odmakat.