Sestava:                                                                           Halámek Libor

Janíček Vlastimil      Reksa Daniel      Sobotka Tomáš     Wagner Lukáš

Sklenský Vojtěch      Krotký Petr    Chvátal David      Erkol David

Gallus Jan                      Růžička Marek

Střídání: 46. min Štolpa Martin za Krotkého P., 67. min Krotký Matěj za Sklenského

Branky: 5. min David Erkol 1-0, 7. min Kadlečík 1-1, 17. min Vojtěch Sklenský 2-1,

22. min Kadlečík 2-2, 35. min David Chvátal 3-2, 38. min vlastní Sobotka 3-3,

56. min Marek Růžička 4-3, 69. min David Erkol 5-3, 80. min Daniel Reksa (PK) 6-3

Komentář: Tentokrát jsme přivítali na domácím hřišti vedoucí celek tabulky z Hrušovan, kteří ještě neztratili ani bod. K překvapení hosté dorazili pouze s 8 hráči. Od začátku jsme se snažili určovat tempo hry a již v 5. minutě nás poslal do vedení střelou z hranice velkého vápna David Erkol, která zapadla přesně k levé tyči. Jenže hosté se i v 8 snažili hrát útočně. Za dvě minuty dokázali srovnat skóre, když dostal míč za obranu Kadlečík, který obešel i zbytečně vybíhajícího Halámka, a trefit opuštěnou branku pro něj již nebyl problém. Za deset minut jsme opět vedli, když míč potáhl po levém křídle Erkol, stříleným centrem hledal před brankou Galluse, ten sice neprostřelil brankáře, ale zabojoval a posunul odražený míč na, před opuštěnou brankou stojícího, Vojtu Sklenského, jenž ho nekompromisně napálil pod břevno. Z vedení jsme se radovali opět jen krátce. Hostující Kadlečík využil i druhé zaváhání naší obrany. Nám se přestala dařit kombinace a naše hra postrádala rychlost. Hosté přesvědčovali o své fotbalovosti i s nízkým počtem hráčů a dokázali hru vyrovnat. Do vedení jsme šli po rohovém kopu, když se štěstím proklouzla do branky střela Davida Chvátala. Hosté ale i tentokrát dokázali rychle odpovědět. Kadlečík opět unikal naší obraně a stíhající Sobotka mu míč na poslední chvíli ukopl, ale tak nešťastně že trefil přesně k pravé tyči naší branky. V poslední minutě mohli jít hosté dokonce do vedení, ale další zaváhání obrany potrestali jen střelou do pravé tyče. Druhá půle byla z naší strany mnohem lepší, také proto že hostům postupně docházely síly. Do vedení nás dostal Marek Růžička po přihrávce Galluse. Tentokrát již hosté nedokázali odpovědět a v 69. minutě naše řady uklidnil pátou brankou David Erkol. Definitivní podobu skóre určil v 80. minutě z pokutového kopu Daniel Reksa. Připravili jsme tak hostům první bodovou ztrátu v tomto soutěžním ročníku a naše vítězství je překvapením kola.