Sestava:                                                         Janderka Marek

Schovanec Jan       Svoboda Jan      Šedrla Pavel      Lang Petr

Chvátal David      Štolpa Martin    Janíček Martin     Brázda Lubomír

Hašek Luboš                   Erkol David

Střídání: 30. min Vespalec Roman za Erkola, 63. min Stadler David za Chvátala,

72. min Horák Michal za Štolpy M., 79. min Štolpa Jakub za Brázdy

Branky: 17. min Pěnkava 1-0, 61. min Lubomír Brázda 1-1, 87. min Luboš Hašek 1-2.

Komentář trenéra: Po dvou vítězných zápasech jsme tentokrát v nedělním chladném ránu cestovali do Oblekovic na souboj s domácím FK Znojmo B. Obejít jsme se museli pouze bez Jendy Hranolka, který musel jako jediný z rumové party zůstat na Temelíně a rozdávat radost u parogenerátoru. Začátek zápasu byl ostrý, obě mužstva si vypracovala několik šancí, nás podržel Díra, domácí zase jejich síťkař když lapil nájezd Hašana. O několik minut později jej zachránila při průniku našeho nejlepšího snipera pravá tyč. Nedáš, dostaneš, se opět potvrdilo, kdy o malou chvíli později, konkrétně v 17. minutě se k odraženému míči na velkém vápně dostal domácí záložník a s přehledem přeloboval Vedrováka. 1:0. Ten se ukázal o dvě minuty později, kdy chytl domácím jasnou tutovku z úrovně penalty. Naše nadějné akce končili většinou kolem velkého vápna, případně špatným centrem ze strany, který dokázala domácí obrana s přehledem odvrátit. Do druhé půle jsme vstoupili lépe my, byli jsme lepší na míči a lépe kombinovali, přicházeli i šance, ale naši hráči se předháněli v jejich zahazování. V době kdy vrcholil náš tlak, si domácí z ničeho nic vypracovali další tutovou šanci, ale opět je vychytal náš síťkař. I tentokrát platilo pravidlo, nedáš, dostaneš, v 61. minutě podběhl domácí brankář centr zprava, do vzduchu se pověsil Brázdič a srovnal na 1:1. Následovala série našich střídání ať již vynucených nebo taktických, každopádně střídačka dokázala oživit naši hru a vytvořit šance, rozhodnout mohli Schovi, Vespa nebo Hašan. Počkat jsme si museli do 87. minuty, kdy náš nejlepší hráč na hřišti Janec přesně vysunul mezi obránci přesným pasem Hašana a ten přesnou střelou k bližší tyči rozhodl o našem vítězství 1:2.

Vítězství se nerodilo lehce, tentokrát vyhrál šťastnější tým, ale štěstí se musí jít naproti a my mu po prvním nepovedeném zápase bojovností, důrazností a nasazením naproti jdeme, proto se dostavují výsledky, díky všem!!!