Sestava:                                                                Vavroušek Tomáš

Sobotka Jiří       Štolpa Jakub       Fiala Jan       Sobotka Karel

Stadler David               Tomeček Alexandr

Střídání: 46. min Novotný Martin za Tomečka, 74. min Reigl Pavel za Sobotky K.

Branky: 3. min Novák Petr (PK) 0-1, 15. min Beneš 0-2, 32. min Novák Petr 0-3,

56. min Novák Petr 0-4, 63. min David Stadler 1-4, 90. min Jakub Štolpa 2-4.

Komentář: V úvodním jarním mistráku jsme přivítali tým Prosiměřic. První půle se nám vůbec nepovedla, kladného se na ní nedá z naší strany říct nic. Už ve 3 minutě sudí píská přísnou pently a hosté jdou Novákem do vedení. Hosté ač přijeli značně oslabeni se uklidnili a začali si vytvářet jednu šanci za druhou. Skóre se znovu měnilo v 15. minutě po brance Beneše. Další šance naštěstí zahazovali, dokázali se prosadit znovu ve 32. minutě, když se znovu trefil Novák. My jsme měli snad jednu jen jednu šanci, ale Dejv v ní brankáře neprostřelil. Ve druhé půlce jsme se trochu zvedli, ale po dalším nedůrazu a možná i drobném faulu se znovu prosadil Novák. Naši hru paradoxně zvedlo poločasové střídání benjamínka sestavy Martina, který svým nasazením a bojovností mančaft zvedl. Branky jsme se dočkali v 63. minutě, když pěkně zakroutil trestňák Dejv, golman hostů plachtil vzduchem marně. Vzápětí měl na noze branku Martin, ale zakončil zbrkle a branku minul. Další velkou šanci prováhal Dejv poté co mu vybojoval šanci Fox. Škoda mohli jsme se ještě více chytit. Kousek od své druhé branky z dalšího trestňáku byl Dejv, ale míč o kousek minul branku, gólman by se natahoval marně. Ještě několik náznaků jsme prováhali, hosté se také z řady šancí nedokázali prosadit. Konečnou podobu skóre stanovil v poslední minutě po přihrávce kapitána Xaviho křížnou střelou Kuba. Po rozehrávce již sudí pískl konec. Doufám, že v příštím zápase, což bude až v sobotu 6.4 v poledne, jelikož se příští soupeř tým Kahanu ze soutěže odhlásil, navážeme na výkon ze druhé půle. Bude to však hodně těžké, protože soupeřem bude lídr tabulky FK Znojmo.