Sestava:                                                                   Procházka Pavel

Pavlík Jan      Halva Tomáš      Sobotka Jiří     Machotka Pavel

Súkeník Jan     Sobotka Milan      Novotný Jan     Čiháček Tomáš

Janšta Tomáš                     Havlíček Libor

Střídání: 46. min Krotký Petr za Sobotky Mil.

Branky: 2. min Mach Daniel 0-1, 11. min Mach Daniel (PK) 0-2, 13. min Tomáš Janšta 1-2,

14. min Libor Havlíček 2-2, 24. min Tomáš Janšta 3-2, 27. min Libor Havlíček 4-2,

65. min Jan Súkeník 5-2, 82. min Mach Daniel 5-3.

Komentář: Stejně jako žáci i A-tým sehrál svoje utkání v Petrovicích. Úvod utkání vyšel lépe hostům. Již na začátku 2. minuty zapomněli naši obránci na Macha, který z malého vápna hlavou nedal brankáři šanci. V 11. minutě to bylo již 0-2, když ze sporné penalty dal svůj 2 gól Mach. To hosty uspokojilo, nás to naopak nabudilo a během 3 minut jsme dokázali skóre srovnat. Nejprve se prodral mezi váhajícími stoperem a nejistým brankářem Tomáš Janšta a špičkou posunul podél brankáře míč, který se pomalu dokutálel až za brankovou čáru. Hned vzápětí potáhl míč opět Janšta, posunul míč do levého křídla, kde akci zakončil křížnou dělovkou Libor Havlíček, hrající své první utkání po zranění. Divokou přestřelku v úvodní půlhodině zápasu ukončily další dvě naše slepené branky. Nejprve se podruhé v utkání trefil Tomáš Janšta, který proměnil samostatný únik a otočil tak skóre na naši stranu. Vzápětí se také podruhé prosadil Libor Havlíček, který utěšenou pravačkou obstřelil clonící obránce, když i brankář předvedl prazvláštní zákrok, snad levým betonem, ale cestě míče do branky zabránit nedokázal. Poté se hra uklidnila a skóre se již do půle nezměnilo. Do druhé půle nahradil do práce (pomáhat a chránit) spěchajícího Milana Sobotky Petr Krotký a na lavičce tak zůstal jen jeden hráč, který byl spíše pouze  zaneprázdněn hledáním zakopnutých míčů v lánu řepky kolem hřiště. Šance byli v úvodu druhé půle na obou stranách, ale střelců zřejmě zvlhnul prach. Třeba Havlíček se pokoušel 2x neúspěšně lobovat nového brankáře, který nastoupil v hostující brance do druhé půle, a když už brankáře překonal, tak ho dvakrát zastavila branková konstrukce. Skóre se měnilo v 65. minutě, když konečně ostatní hráči pustili k zahrání trestňáku Jana Súkeníka, který ukázal svou kopací techniku a rozvlnil síť za zády brankáře. Hosté hru ještě více otevřeli, začali hrát na 3 útočníky, ale šance dlouho neproměňovali. Dočkali se až v 82. minutě, když Mach pěknou střelou placírkou trefil přesně k tyči. Ani závěrečný nápor hostů však k další brance nevedl a tak 3 body zůstali doma.