Sestava:                                                                 Šedrla Matěj

Holub Roman       Sobotka Tomáš       Sobotka Pavel      Krotký Matěj

Horák Michal       Štolpa Martin      Horák Jiří     Šedrla Petr

Štolpa Jakub                         Stadler David

Střídající hokejově: Sobotka Jiří, Obrlík Michal.

Branky: 4. min David Stadler 1-0, 14. min Pavel Sobotka 2-0, 16. min Matěj Krotký 3-0,

18. min Pavel Sobotka 4-0, 24. min Martin Štolpa 5-0, 39. min Michal Horák 6-0,

43. min Michal Horák 7-0, 45. min Tomáš Sobotka 8-0, 52. min Jiří Horák 9-0,

62. min Michal Horák 10-0, 66. min Jiří Horák 11-0, 69. min Jakub Štolpa 12-0,

70. min Buriánek Marcel 12-1.

Komentář: Netradičně v sobotu, a kvůli nezpůsobilému terénu na našem hřišti na hřišti v Petrovicích, jsme přivítali celek Olbramovic. Do utkání jsme vstoupili aktivně, i proto že soupeř dojel pouze v 10 hráčích. Ve 4. minutě jsme již vedli, když M. Horák vysunul na levém křídle Davida Stadlera a ten nedal brankáři šanci. Další branku přidal ve 14. minutě z trestného kopu Pavel Sobotka. Za další dvě minuty to bylo již 3-0, když se tvrdou střelou z hranice velkého vápna prosadil netradiční střelec Matěj Krotký. Po dalších dvou minutách se opět tvrdou ranou za vápnem prosadil podruhé v utkání Pavel Sobotka. Ve 24. minutě prošel po levém křídle J. Štolpa posunul míč na Martina Štolpy, který také nezaváhal a bylo to o pět branek. Z hostů byl nebezpečný hlavně Buriánek, kterého dvakrát vychytal Matěj Šedrla. Přes řadu šancí se skóre do poločasu již nezměnilo. I ve 2. půlce jsme diktovali tempo hry. Skóre se měnilo ve 39. minutě, když se konečně prosadil náš nejlepší střelec Michal Horák, který šťasnou patičkou z hranice penalty ukončil zkrumáž po rohovém kopu. Za 4 minuty přidal Michal Horák další branku a za další 2 minuty se trefil další pěknou střelou kapitán týmu Tomáš Sobotka. V 52. minutě ukončil své střelecké trápení také druhý náš nejlepší střelec Jiří Horák. Desátou brankou zápasu skompletoval hattrick Michal Horák. Jedenáctou branku přidal Jiří Horák, když důsledně atakoval brankáře hostů, který ho svým odkopem trefil a míč se dokutálel až za brankovou čáru. V předposlední minutě se dočkal své branky také Jakub Štolpa, který využil přihrávku od M. Horáka a křížnou střelou uzavřel náš střelecký účet v utkání. V poslední minutě se dočkali branky také hosté. Buriánek prošel přes tři hráče a střelou na zadní tyč pokazil Matějovi čisté konto. Dnes jsme udělali důležitý krok k zisku prvenství ve skupině. V závěrečných dvou kolech nám stačí jedno vítězství k zisku 1. místa nebo neprohra v dalším kole v Jamolicích.