Sestava:                                                             Procházka Pavel

Pavlík Jan      Halva Tomáš     Sobotka Jiří     Machotka Pavel

Súkeník Jan     Sobotka Milan     Novotný Jan    Erkol David

Čiháček Tomáš                Janšta Tomáš

Střídání: 46. min Krotký Petr za Sobotky M.,

65. min Kocáb Vojtěch za Čiháčka, 69. min Klučka Ondřej za Novotného.

Branky: 47. min Šles M. 1-0, 59. min Kroupa 2-0, 62. min Kroupa 3-0, 79. min 4-0 Kroupa

Komentář: K utkání dalšího kola jsme zajížděli přes les do Jezeřan. Zápas ovlivňoval silný vítr, kdo ho měl v zádech, byl lepším celkem. V první půlce jsme to byli my. V úvodu sice spálili domácí tutovku, ale vzápětí jsme odpověděli my, když se Tomáš Janšta zbavil svého obránce a technickou střelou orazítkoval břevno domácí branky. V další šanci po rohovém kopu hlavou opět Janšta jen těsně minul tři tyče. A aby toho nebylo málo, v 25. minutě trefil z trestňáku znovu břevno na stejné místo jako při první střele. Domácí postupně přeci jen přebírali otěže utkání do svých rukou a začali tak plnit roli favorita. Do poločasu ale na naši obranu nevyzráli. První důležitý moment zápasu přišel hned po změně stran. Ve 47. minutě domácí šťastně otevřeli skóre 2x tečovanou střelou M. Šlese. To jim vlilo elán do žil a na naši branku se valil jeden útok za druhým. Rozhodnutí o výsledku padlo kolem 60. minuty, kdy domácí dvěma slepenými góly Kroupy odskočili do třígólového vedení. Naši jedinou šanci ve druhé půlce se štěstím zlikvidoval domácí brankář z malého vápna hlavičkujícímu Machotkovi. V 79. minutě pak přidal domácí Kroupa 4. branku a stanovil tak konečné skóre utkání.