Sestava:                                               Ďuračka David

Janíček Adam      Obrlík Michal      Vespalec Daniel     Smíšovský Jakub

Kryška Ondřej      Kuchařík Šimon    Jelínek Radim     Votoupal David

Tručka Jan                          Hora Tobiáš

Střídající: Novotný Martin, Kropát Matyáš, Princ David

Branky: 24. min 1:0 Jan Tručka, 42. min Svojsík 1:1, 50. min Radim Jelínek 2:1, 55. min Michal Obrlík 3:1

Komentář: Do nové sezóny jsme vstoupili s několika novými tvářemi, jelikož po minulé sezóně věkově skončilo hned 6 hráčů, kteří přešli do dorostu. Kostra týmu se tak z poloviny musela obměnit. Konečně jsme se poprvé sešli v hojném počtu, jelikož prázdninové dovolené a tábory nám neumožňovali trénovat ve větším počtu. A na úvodním zápase to bylo velice znát. Hned od úvodu oba týmy ukazovaly svoji nepřesnost, zbrklost a špatné postavení hráčů. Přesto se pár šancí urodilo. Naše pokusy ovšem končili mimo branku. Ve velké šanci se objevil Ondra, když za vápnem zachytil odkop a svoji střelu poslal do tyčky. I na druhé straně se rodily šance, ale v dobré formě zachytal Ďury, který měl vše pod kontrolou a hostující pokusy končily v jeho náručí. Poté se do další šance dostal po narážečce s Honzem David Princ, ale jeho střela neměla dostatečnou razanci. Ve 24. minutě se už skóre změnilo. Hostující stoper si nezpracoval míč a nabídl tak solíčko pro Honzy, který mazácky udělal kličku i síťkaři a pravačkou uklidil do prázdné branky 1:0. Ještě do poločasu hosté několikrát zahrozili, ale jejich šance postrádaly přesnost. Ještě před poločasem pelášil sám na branku Radim, ale v poslední chvíli si míč moc ukopl, což bylo snadnou kořistí pro hostujícího síťkaře. O poločasové přestávce jsme museli hráčům vysvětlit, co vlastně po nich chceme, jelikož naše hra byla velice nepřesná a chaotická. Nabádali jsme hráče k větší aktivitě a kladli jsme důraz na přesnost a správné postavení hráčů, jelikož mezi obranou a zálohou byla velká mezera. Do druhé půle jsme vstoupili aktivněji a mírně zlepšenou hrou. Ovšem po jednom zbytečném zákroku před PÚ zahrávali hostující přímý kop, který Svojsík trefil přesně pod břevno, kam Ďury nedosáhl 1:1. Ihned vzápětí utekl po pravé straně Radim a naservíroval míč na malé vápno Honzovi, který nepochopitelně minul prázdnou branku. Přes všechny ty nepřesnosti jsme ale my byli tím lepším týmem, který šel za vítězstvím o kterém rozhodla následující pětiminutovka. Nejprve po faulu ve středu hřiště Michal rychle rozehrál dlouhým pasem na Radima, který nejprve trefil brankáře, ovšem z následující dorážky z rohu malého vápna se už nemýlil a vrátil nám opět vedení. O 5 minut později přišel další faul zhruba 30 metrů před brankou. Přímáku se chopil Michal, který trefil míč přesně pod břevno a navýšil tak na 3:1. To hosty zlomilo a již nebyli schopni se dostat do vážnější šance. Smutnou kaňkou je zranění Honzíka, který svou bojovností patřil k nejlepším hráčům a doufám, že bude brzy v pořádku. Tohle vítězství bylo velice vydřené a ukázalo nám obrovské rezervy na čem musíme do následujícího zápasu zapracovat. Doufám, že už se teď budeme scházet ve větším počtu a budeme se chtít zlepšovat a podávat lepší výkony než byl ten dnešní. Příští týden hrajeme v Krumlově od 9:30 proti Práče/Prosiměřice.