Sestava:                                                                      Halámek Libor

Wagner Lukáš     Janíček Vlastimil     Sobotka Tomáš     Bubeník René

Krotký Petr     Reksa Daniel     Chvátal David       Erkol David

Sklenský Vojtěch                      Gallus Jan

Střídání: 46. min Růžička Marek za Wagnera, 57. min Štolpa Martin za Sklenského,

73. min Krotký Matěj za Chvátala.

Branky: 10. min Jan Gallus 1-0, 21. min Knoflíček 1-1, 53. min Větříček 1-2, 68. min David Erkol 2-2.

Komentář: Za deštivé soboty jsme přivítali na svém hřišti celek Olbramovic. Úvod utkání jsme zaspali, hosté si vypracovali v úvodní desetiminutovce 4 šance, ale 3 vychytal Halámek a jednou netrefili branku. Paradoxně udeřilo na opačné straně. Z první naší šance se dokázal prosadit sám před brankářem Jan Gallus. Hosté se sice z branky chvíli otřepávali, ale nadále byli lepším týmem. Nějaké šance ještě neproměnili, ale ve 21. minutě bylo vyrovnáno, když se ocitl sám před brankářem Knoflíček a tentokrát už nezaváhal. Do konce poločasu byli hosté aktivnější, ale postupně jejich aktivita opadávala. Skóre se již do půle nezměnilo. Do druhé půle jsme vstoupili aktivněji, postupně jsme si vytvořili mírnou převahu a opět se potvrdilo, že fotbal nemá logiku. Protože do vedení šli hosté, když jejich roh odvrátili naši obránci jen na hlavu Větříčka a ten šťastně dostal hosty do vedení. Od této chvíle jsme již diktovali tempo hry my. Šance jsme si dokázali vypracovat, ale koncovka byla slabinou obou mančaftů. Srovnat mohl střídající Růžička, ale míč mu proběhl mezi nohama před opuštěnou brankou. Vzápětí neproměnil další tutovku Gallus. Na branku jsme si museli počkat do 68. minuty. To jsme měli možnost zahrávat přímý kop za hranicí velkého vápna. Brankář si postasvil zeď opravdu zvláštně a poté si ještě stoupl za ni a nechal odkrytou celou půlku branky. Tam se dokázal tvrdou ranou trefit David Erkol. Poté se hostům zranil stoper, a my jsme si začali vypracovávat další a další šance. Jenže ani Gallus ani Růžička ani nikdo jiný tentokrát neobuli ty správné střelky. Souboj tak skončil zřejmě spravedlivou remízou, protože každé mužstvo bylo lepší v jedné půlce a s proměňováním šancí na tom byli také obdobně.