Sestava:                                                                               Šedrla Matěj

Holub Roman      Sobotka Roman     Sobotka Pavel     Krotký Matěj

Horák Michal     Štolpa Martin     Horák Jiří    Šedrla Matěj

Štolpa Jakub                  Rumian David

Střídání hokejově: Stadler David, Fialová Pavlína, Obrlík Michal

Branky: 6. min Jakub Štolpa 1-0, 35. min Martin Štolpa 2-0, 39. min Jakub Štolpa 3-0,

41. min Čech 3-1, 44. min Jiří Horák 4-1, 46. min Michal Horák 5-1, 56. min Roubal 5-2

Komentář: V dalším domácím utkání jsme přivítali tým Vedrovic. Od začátku utkání jsme diktovali tempo hry a celý poločas jsme kontrolovali vývoj utkání. V 6. minutě jsme otevřeli skóre zápasu, když našel Petr Šedrla v pokutovém území přesnou přihrávkou Jakuba Štolpy, který se zbavil obránce a křížnou střelou levou nohou rozvlnil síť hostující branky. Nadále jsme byli aktivní, ale chyběl nám lepší pohyb a kvalitnější finální přihrávka. Hostující obrana stačila vždy situaci zachránit nebo dobře zakročil brankář. Když už se zdálo, že se do konce poločasu skóre nezmění, rozjel akci na pravé straně M. Horák, posunul míč do vápna J. Štolpovi, který předal míč na malé vápno, kde akci dokončil Martin Štolpa a nekompromisně prostřelil brankáře hostů. Třetí branka padla ve 39. minutě, na rohový kop si naběhl P. Sobotka, posunul míč směrem k brance, kde nekompromisně zakončil volejem Jakub Štolpa. Místo aby přišlo uklidnění do našich řad, přišla chyba v obraně a hostující Čech se štěstím nadvakrát snížil. Vzápětí jsme odskočili dvěma slepenými góly na rozdíl 4 branek. Nejprve šel sám na brankáře hostů M. Horák, místo střely přihrál před prázdnou branku, kde Jiří Horák nezaváhal. Za další dvě minuty našel Petr Šedrla dlouhým křížným pasem Michala Horáka a ten se sám před brankářem nemýlil. Sice jsme získali uklidňující náskok, ale přestali jsme běhat a začala se na nás projevovat naše "přetrénovanost". Hosté se osmělovali stále častěji a zaslouženě se dočkali i další branky. Využili naší nedůraznosti ve vlastním pokutovém území, když jsme ani natřikrát nedokázali odvrátit míč do bezpečí a zatoulaný míč protlačil do sítě důrazný Roubal. V závěru se již skóre nezměnilo, ale nám závratně docházely síly. Chlapci je nutné si uvědomit, že bez tréninků se vám lépe běhat nebude, a ani ten kulatý nesmysl vás nebude sám od sebe poslouchat. Doufám, že jste si to konečně uvědomili.