Sestava:                                                    Nejedlý Radim

Kryška Ondřej         Urban Michal         Vespalec Daniel          Smíšovský Jakub

Novotný Martin          Bartoník Denis          Tručka Jan            Wieder Petr

Musil Vítězslav                 Hora Tobiáš

Střídající hokejově: Kropát Matyáš, Ďuračka David, Musil Tomáš, Utínek Tadeáš,

Obrlík Michal, Pelc Šimon

Branky: 13. min Vítězslav Musil 1-0, 17. min Michal Urban 2-0, 26. min Horák (PK) 2-1,

41. min Jan Tručka 3-1, 48. min Vítězslav Musil 4-1, 56. min Paclt 4-2.

Komentář trenéra: V Krumlově nás o víkendu čekal poslední zápas této sezóny. Již před začátkem bylo rozhodnuto o našem vítězství ve skupině o umístění, a že v následující sezóně se bude hrát krajská soutěž. Od začátku utkání jsme postrádali Michala se Šimonem, proto musel na stopera Urbec. Začátek zápasu byl velice opatrný. Mírnou převahu měli hosté, ale jejich držení míče bylo pouze po vápno a spíše se hrálo o střed pole. Ve středu hřiště se kupilo mnoho chyb. V první šanci se ocitli hosté, ale střela šla přímo na Radima. na druhé straně vychytal brankář Vítě. Po 10 minutách se dostal do hry Michal a posunul tak Urbeca na střed. A hned z úvodu tohoto vznikla první branka. Urbec vybídl do náběhu přesným lobíkem přes obranu Vítě, který pohodlně uklidil míč do sítě kolem brankáře. O 4 minuty později prošel středem hřiště Urbec, přesprintoval i stopery a poslal míč kolem vybíhajícího brankáře 2:0. To nás uklidnilo a začali jsme kombinace přehrávat, snažili se dát hezké branky. V tom nám mnohdy zabránila tyčka nebo dobře postavení bránící hráči. Po jednom z rohů zahrál nešetrně ve vlastním vápně vysokou nohou Urbec a byla z toho penalta, při které Horák nedal Radimovi šanci a svoji penaltu proměnil. Do poločasu se skóre nezměnilo. Druhá půle začala velkým množstvím spálených šancí, kdy 3 krát běžel sám na branku Víťa, ale vždy ji o kousek minul. Po těchto zmařených šancí dostal Víťa míč, kolem něj 3 bránící hráči zapomněli na osamoceného Honzy, kterému Víťa poslal přesnou přihrávku a Honza na velkém vápně trefil míč přesně k levé tyčce. Víťa hýřil velkou aktivitou a po jednom z úniků po levé straně ustál souboj s obráncem a křížnou střelou upravil skóre na 4:1. Po tomto gólu jsme prostřídali krajní záložníky a útočníky, aby si každý zahrál dostatečnou porci minut. Soupeř začal být aktivnější, nám se nedařilo podržet míč a vytvořit si nějakou šanci. Soupeřovy střely končily v rukavicích Radima. Ovšem i další branku jsme dostali z rohu. Na centrovaný míč na přední tyč si naběhl Paclt a nikým nehlídán prostřelil všechny. Do konce zápasu jsme si dokázali vypracovat ještě další šance, ale ani Michal, Denis ani Víťa už recept na gólmana nenašli, proto zůstal stav po 70 minutách stejný a my se tak mohli radovat z další výhry. Po skončeném zápase jsme si udělali společnou fotku, dostali limonádu a párek v rohlíku a mohli tak zakončit alespoň úspěšné tažení jarní částí. Teď kluky čeká zasloužené volno a potom příprava na krajskou soutěž.