Sestava:                                                         Nejedlý Radim (56. Duračka David)

Kryška Ondřej         Obrlík Michal        Vespalec Daniel        Smíšovský Jakub

Novotný Martin        Urban Michal        Bartoník Denis        Wieder Petr

Musil Vítězslav                       Tručka Jan

Střídající hokejově: Kropát Matyáš, Musil Tomáš, Pelc Šimon, Utínek Tadeáš, Hora Tobiáš      :

Branky: 6. min Vítězslav Musil 0-1, 9. min Jan Tručka 0-2, 17. min Michal Obrlík 0-3,

36. min Vítězslav Musil 0-4, 39. min Urban Michal 0-5, 62. min Vítězslav Musil 0-6.

Komentář trenéra: K předposlednímu zápasu jsme zajížděli do Olbramovic druhého týmu tabulky, kde nám stačilo uhrát bod, abychom vyhráli jarní skupinu. Již před začátkem jsme nabádali hráče k velké aktivitě a zabezpečené obraně, která měla přinést klid a trpělivost do zápasu. Již s úvodním hvizdem jsme začali velice aktivně, což potvrdil ve 30. vteřině Víťa, který sebral míč obránci a pelášil sám na bránu, kde na penaltě vyslal takovou pumelici, která pouze orazítkovala břevno. Ihned vzápětí se na vápně opět dostal do střelecké pozice Víťa a opět orazítkoval břevno, ovšem zábran. Další šance Vítě už byla gólová, když dostal míč mezi obránce přesprintoval je a křížnou střelou otevřel skóre zápasu. Domácí se k mnoha výrazným šancím neměli a jejich jedinou zajímavou akcí byl roh, který prosvištěl malým vápnem a skončil za brankou. Další šance patřili nám. Další branku jsme přidali, když Víťa z levé strany lehkým centrem našel Honzy, který z voleje překonal bezmocného brankáře. Naše aktivita byla velice platná a účinná, neboť domácí si s naší hrou nevěděli rady. Jejich slabé pokusy likvidoval Radim, který přinesl velký klid a jistotu. V 17. minutě byl faulován u postranní čáry Urbec. Přímého kopu se ujal Michal a přesným centrem poslal míč až pod břevno a k překvapení všech z toho byla 3. branka. Do zbytku poločasu jsme si dokázali vypracovat další šance, ale Totti, Tobiš ani Denis štěstí v koncovce neměli. O poločase jsme odcházeli do kabin velice spokojeni, přesto jsme hráčům zdůrazňovali, aby si tento zápas užili a přidali další branky. Druhý poločas byl jasně v naší režii, kdy jsme soupeře dokonce na několik minut přimáčkli na jejich půlce. Další branku jsme přidali pár minut po začátku druhého poločasu, kdy se na vápně míč od Tottiho dostal k Víťovi, který rychlou a přesnou střelou trefil horní růžek branky. O pár minut později dostal přihrávku na vápně Urbec. Obešel jednoho hráče a jeho tečovaná střela skončila až za zády ležícího brankáře. Poté jsme prostřídali a každému jsme dali velkou porci minut. Do šance se dostal Tobiš i Honza, ale jejich střely v brance neskončily. Na poslední chvilku jsme poslali do branky i Ďuryho, kterého soupeř několikrát zaměstnal, ale všechny střely mířily v jeho úrovni, takže s nimi neměl žádný problém. Po jednom z domácích rohů jsme odkopli míč až na půlku, kde si špatně zpracoval míč stoper, namazal Víťovi, který pelášil sám na bránu s dostatečným náskokem a tvrdou placírkou prostřelil brankáře a završil tak hattrick. Ještě před koncem zápasu se dostali do šance domácí. Domácí útočník si předkopl míč a vybíhající Ďury zastavil nekompromisně míč nohou a domácí hráč přeletěl přes balón. Domácí se domáhali PK, ovšem píšťalka sudího zůstala němá. Musím všechny hráče pochválit za předvedený výkon a za předvedenou hru. Jejich správný přístup ukázal, že pokud dokážou hrát jako tým, tak jim nemám ani co vytknout. Každý makal na 100% i za své spoluhráče, což takhle má být. Na to jak domácí bojovali v Krumlově, kde zaslouženě vyrovnali v posledních vteřinkách si dnes ani tu čestnou branku za svůj výkon nezasloužili. Jde vidět, že když se nám chce trénovat, tak se to ukáže. Dnes to svým nejlepším výkonem ukázal Víťa. Příští kolo nás čeká poslední jarní zápas v Krumlově proti Kounicím, kde ukončíme tuto sezónu.