Sestava:                                                                              Halámek Libor

Chvátal David    Reksa Daniel     Sobotka Tomáš     Bubeník René

Wagner Lukáš       Krotký Petr      Gallus Jan      Erkol David

Štolpa Martin                    Sklenský Vojtěch

Střídání: 50. min Růžička Marek za Štolpy, Krotký Matěj za Sklenského.

Branky: David Erkol 0-1, Urban 1-1, Zedníček 2-1, Jan Gallus 2-2, 90.+2. min Švéda 3-2

Komentář:  V úvodní čtvrthodince jsme byli lepším celkem a zaslouženě jsme šli do vedení, když šťastně získal míč David Erkol a svou akci zakončil střelou pravou nohou, kterou zastavila až síť domácí branky. Vedení nás uspokojilo natolik, že jsme domácím přenechali iniciativu, a ti toho dokázali využít ke vstřelení nejen vyrovnávací, ale i vedoucí branky. Tak také skončil poločas. Ve druhé půlce se hrál vyrovnaný fotbal. Nám se podařilo vyrovnat po pasu za obranu od T. Sobotky, který převzal Jan Gallus a uklidil míč do sítě. Vyrovnaný souboj pokračoval i nadále a utkání spělo ke spravedlivé remíze. Jenže sudí se rozhodl nastavit 4 minuty. Když běžela druhá minuta nastavení domácí se dokázali prosadit potřetí a nám na odpověď již nezbyl čas.