Sestava:                                               Nejedlý Radim (36. min Ďuračka David)

Kryška Ondřej                      Obrlík Michal            Vespalec Daniel                  Smíšovský Jakub

Novotný Martin         Bartoník Denis                    Urban Michal                       Wieder Petr

Musil Vítězslav                               Tručka Jan

Střídající: Kropát Matyáš, Musil Tomáš, Utínek Tadeáš, Hora Tobiáš

Branky: 16. min Vítězslav Musil 0-1, 20. min Vítězslav Musil 0-2, 41. min Michal Urban 0-3

Komentář trenéra: K dalšímu utkání jsme zajížděli do nepopulárních Troskotovic. Když už se vše zdálo být vcelku v normálu, pro změnu se nedostavil rozhodčí, takže se muselo začít později. Úvod zápasu byl z obou stran velice nepřesný. My jsme tlačili soupeře na jeho polovině, ale jelikož domácí zabetonovali svoje vápno, bylo těžké se do nějaké vážnější akce dostat. Zejména na hrbolatém terénu, který nám vůbec nesvědčí. Naše střelecké pokusy byly pouze z dálky, ale naše střely byly málo razantní a brankář s nimi neměl žádnou práci. Po velmi špatném začátku se posunul na střed Honza, který osvěžil hru ve středu hřiště, ze které hned padla branka, kdy Honza poslal přesnou přihrávku na Vítě, jenž udělal obránci kličku na velkém vápně a na penaltě nikým nebráněn poslal míč okolo brankáře. Další branku jsme přidali opět my, kdy znovu zafungovalo, já na bráchu, brácha na mě, kdy Tomáš dostal přihrávku od Denise, potáhl míč a na rohu velkého vápna našel na penaltě levačku Vítě, který přesně zakončil. To nás uklidnilo a soupeře jsme nechali vyniknout, i když branku neohrozili. Vzápětí před koncem poločasu se dostal do tutovky Totti, ale z malého vápna pro něj branka byla malá. Do druhého poločasu jsme prostřídali brankáře, aby se Radim nenudil v brance po celý zápas. Druhá půle začala vcelku vyrovnaně, kdy se sváděl boj o střed hřiště, neboť naše kombinace měla do přesnosti hodně daleko. Do koncovky se dostal několikrát Radim, ale jeho střely byly nepřesné. Potom Radim zatáhl z lajny míč do vápna a naservíroval Urbecovi přesnou přihrávku na malé vápno, se kterou si poradil a usměrnil jí do sítě. Po zbytek zápasu už branka nepadla a my jsme tak mohli odjet se 3 body, což bylo jediné pozitivum na tomto zápase. V dalším kole po 3 venkovních zápasech hrajeme v neděli v Rakšicích proti Šanovu