Sestava:                                         Nejedlý Radim

Kryška Ondřej       Obrlík Michal        Vespalec Daniel         Smíšovský Jakub

Novotný Martin        Urban Michal         Bartoník Denis           Pelc Šimon

Musil Vítězslav                      Tručka Jan

Střídání hokejově: Ďuračka David, Kropát Matyáš, Wieder Petr, Utínek Tadeáš, Musil Tomáš, Hora Tobiáš

Branky: 17. min Vítězslav Musil 0-1, 19. min Denis Bartoník 0-2, 31. min Vítězslav Musil 0-3,

33. min Michal Urban 0-4, 34. min Jan Tručka 0-5, 35. min Vítězslav Musil 0-6.

Komentář trenéra: V dalším kole jsme zavítali do Suchohrdel, k soupeři se kterým jsme zahájili jarní část sezóny. Na zápas jsme se sešli v plné síle. Úvodní minuty byly velice vyrovnané, šance na obou stranách. Tu první měl Víťa, ale o kousek minul. Další šance patřila domácím, jenž jeden z hráčů vystřelil za vápnem a jeho střela se otřela o spojnici branky. Další šanci připravil domácím Michal, kdy po kiksu běžel domácí útočník na Radima, ale slabá střela doprostřed nebyla pro Radima žádný problém. Další naše šance spálili Urbec, Víťa, Denis a Honza, ale jejich pokusy minuly branku. Do další šance se dostal Víťa, kdy pláchl obráncům a usměrnil míč do sítě. O 2 minuty později se dostal míč k Denisovi, který napřáhl za vápnem a přesnou střelou pod břevno zvýšil na 2:0. Hra se začala zlepšovat a domácí začali odpadat. Tu nejlepší pasáž jsme si schovali na konec poločasu. Nejprve znovu pláchl Víťa a poslal míč kolem brankáře. Po 2 minutách utekl po levé straně všem Urbec, dostal se až na malé vápno a nekompromisní střelou nedal brankáři sebemenší šanci. Hned o minutu později se otevřely vrata na levé straně pro Honzu, který dostal přesný pas a na vápně nikým nehlídán vyslal křižnou střelu, která skončila až v síti. Poslední branku jsme přidali po bratrské souhře, kdy Tomáš utekl po levé straně do vápna, kde naservíroval míč na malé vápno Víťovi, který tak dovršil hattrick i poločasové skóre, které bylo naprosto komfortní. Do druhé půle jsme nastoupili lehkovážně a pustili soupeře do několika šancí, které soupeř nevyužil. My už jsme nebyli tak aktivní a hodně točili sestavou, aby každý dostal prostor na hřišti. Naší největší šanci ve druhé půli měl Totti, který dvakrát běžel z boku na brankáře, ale brankář ho skvělými zákroky vychytal. Další šance měl Víťa, který ale nedokázal přidat další branku a z malého vápna trefil brankáře. Ke konci zápasu jsme poslali Michala na hrot, který svoje 2 šance nevyužil. Poslední šanci zápasu si vytvořil Šimon, kdy udělal kličku poslednímu hráči, ale slabou střelu levačkou golman bez problémů chytil, čímž ukončil povedený zápas. Konečně jsme podali týmový výkon a s chutí si zahráli fotbal, což nám soupeř hodně umožňoval, zejména v první půli.