Sestava:                                                                         Šedrla Matěj

Holub Roman      Sobotka Tomáš         Sobotka Pavel       Krotký Matěj

Rumian David             Štolpa Martin            Šedrla Petr

Štolpa Jakub                 Horák Jiří           Stadler David

Střídající hokejově: Obrlík Michal

Branky: 15. min David Stadler 0-1, 17. min Martin Štolpa 0-2, 28. min Procházka 1-2,

33. min Jiří Horák 1-3, 35. min Jiří Horák 1-4, 38. min Petr Šedrla 1-5,

52. min Jiří Horák 1-6, 55. min Tomáš Sobotka 1-7, 66. min Jiří Horák 1-8.

Komentář: K dalšímu utkání jsme zajížděli do Horních Kounic. Po slabé tréninkové účasti v týdnu se nás i na zápas sešlo jen 12. Od začátku jsme se chopili iniciativy a domácí jsme přehrávali ve všech směrech. Na branku jsme však po několika zahozených šancích čekali až do 15. minuty. M. Štolpa poslal míč na pravé křídlo na svého bratra, ten obešel obránce a přesnou přihrávkou do malého vápna vybídl k první životní brance Davida Stadlera, který s rutinou starého mazáka doklepl do opuštěné branky. Vzápětí přišla i druhá branka. P. Šedrla přihrál na hranici vápna, odkud T. Sobotka pálil, ale rána neměla razanci, naštěstí přiletěla k noze Martina Štolpy, který ji uklidil do protipohybu brankáře do sítě. Slepené branky nám spíše uškodili. Začali jsme si hrát s míčem, přestali kombinovat a v 28. minutě byli po zásluze potrestáni brankou domácích, když jsme nechali příliš prostoru a času Procházkovi, jenž pěknou střelou snížil. To nás naštěstí probudilo a do konce půlky jsme si dokázali vytvořit 6 šancí. Dvě se nám podařilo proměnit. Nejprve po nakrátko rozehraném rohu bratranci Sobotkovými, našel Tomáš na hranici malého vápna Jiřího Horáka, který plackou doklepl do prázdné branky. Vzápětí se opět Jiří Horák řítil sám na brankáře domácích, přehodil ho, míč však neměl dostatečnou razanci, aby doputoval do sítě, ale dobíhající obránce si jej nakonec srazil do branky. Ve druhé půlce jsme kontrolovali hru. Hned po 3 minutách dostal míč na levé křídlo Petr Šedrla a na bližší tyč nedal brankáři šanci. Tempo hry značně pokleslo, na většině hráčů bylo vidět, že jediný hlad, který měli, byl ten na oběd a ne po brankách. Zápas se dohrával jen z povinnosti. Změna skóre přišla v 52. min po rohovém kopu, který hlavou usměrnil do sítě Jiří Horák, završil tak hattrick. Další branku přidal po třech minutách střelou z 20 metrů Tomáš Sobotka. Dalších 10 šancí zůstalo neproměněno, v čemž vynikal hlavně J. Štolpa. Jakoby nikdo ten 100. gól v sezoně ani dát nechtěl. Nakonec se to podařilo v 66. minutě. Jiří Horák šel sám na brankáře a levou nohou vymetl levou šibenici domácí branky. Závěr zápasu se opravdu již jen dochodil. Po celé utkání jsme byli jasně lepší, ale chyběla nám touha hrát, bavit se fotbalem a také větší hlad po dalších brankách.