Sestava:                                                            Ďuračka David

Kryška Ondřej     Obrlík Michal     Smíšovský Jakub      Novotný Martin

Urban Michal     Bartoník Denis      Tručka Jan

Hora Tobiáš       Nejedlý Radim       Kropát Matyáš

Střídající: nebyl kdo

Branky: 3. min Tobiáš Hora 0-1, 17. min Radim Nejedlý 0-2, 24. min Kreuzman 1-2,

29. min Bauer 2-2, 47. min Michal Urban 2-3, 51. min Radim Nejedlý 2-4,

55. min Radim Nejedlý 2-5, 65. min Petrů 3-5, 67. min Michal Urban 3-6

Komentář: V dalším kole jsme poprvé na jaře zajížděli na hostující půdu, která byla až v Šanově. Na srazu jsme se museli obejít bez Vespy a Vítě, jejíž absence byla neznámá, zřejmě šlo o chybné poslouchání, kdy se mají na sraz dostavit. Již v pátek avizoval svoji absenci Šimon. To nám zadělalo ještě větší problémy, neboť se nás sešlo 11, tedy jsme celý zápas odehráli bez střídání. Jelikož nebyl delegován rozhodčí, ujal se pískání někdo z řad domácích. Proto časy gólů nejsou přesné. Hned v úvodu asi ve 3. minutě jsme se ujali vedení, kdy se Radim prosmýkl po pravé straně a naservírovaný míč na malém vápně uklidil do sítě Tobiš. I nadále jsme kontrolovali hru a připravovali jsme si řadu šancí, bohužel naše zakončení nebylo dosti razantní. Asi v polovině první půle přidal další branku Radim, jenž se nejlépe zorientoval ve skrumáži a přesnou tvrdou placírku poslal k tyči 0:2. To nás uspokojilo a nechali jsme vyniknout soupeře, který nás ještě do půle 2 krát ztrestal. Nejprve dostal moc prostoru Kreuzman, který svoji střelu umístil nad Ďuryho, kterému střela prošla nad prsty. Ihned vzápětí bylo vyrovnáno po střele Bauera pod břevno. Na poločasovou přestávku se tedy odcházelo za nerozhodnutého stavu. Naše hra v první půli nebyla špatná a kombinačně jsme ukazovali svůj přehled, což hlavně ukázala dvojice Tobiš s Honzem, kteří svojí aktivitou zaměstnávali obranu soupeře. Přesto jsme šli do druhého poločasu s tím, ještě zlepšit svoji hru a zlepšit naší koncovku. 2. půle ale byla ze začátku velice vyrovnaná. Většinou se hrálo o střed hřiště a našich několik šancí skončilo na tyči nebo kousek mimo. V polovině druhé půle jsme vedení zvrátili na naší stranu, kdy nacentrovaný míč do vápna na malém vápně uklízel do branky Urbec. To nás dostalo na koně a začali hrát opět svůj neúnavný fotbal, zejména Radim a jeho fyzický fond, který za zápas svedl několik desítek dlouhých sprintů. Po jednom z jeho sprintů přesprintoval obranu a poslal míč křížnou střelou podél vybíhajícího brankaře. I další branku přidal Radim, když si vyměnil míč Tobiš s Honzem, Honza ve vápně přihrál pod sebe a Radim placírkou dokonal hattrick. Těsně před koncem zápasu vystřelili i hosté, ale slabou střelu doprostřed jistil Ďury, který nepřesným výhozem na Ondru, namazal hráči Petrů, který Ďuryho obstřelil. Hned po rozehrávce nahrál Urbec Denisovi, který, centrem přehodil záložníky, Urbec převzal míč, prosvištěl okolo malého klučiny, který byl zrovna na stoperu a podél brankáře poslal míč do sítě, čímž ukončil velmi zajímavý zápas. Musím všechny pochválit za odvedený výkon a za předvedenou hru. Ďury v brance až na první gól pochytal všechno co měl, Ondra pokračuje ve svých výborných výkonech, Kuba na předstoperu ukázal svoji kvalitu a s Michalem se skvěle doplňovali. Martin na levé obraně zahrál až na jeden kiks velice dobře, Honza ve středu zálohy ukázal svůj přehled a 30 metrovým sprintem na konci utkání mi vyrazil dech svojí obětavostí pro tým a s Tobišem vytvořili řadu skvělých šancí a přihrávek v pohybu. Dále Tobiš svým nadstandartním výkonem. Radim již zmíněnými neúnavnými sprinty a Matyáš ukázal svoji snahu a splnil všechny moje pokyny, kterými mi také udělal velkou radost. V dalším kole hostíme v MK Olbramovice, které by nás měli dostatečně prověřit, neboť je to nejsilnější možný soupeř v naší tabulce.