Sestavy:                                  Duračka David

Kryška Ondřej      Obrlík Michal      Vespalec Daniel      Smíšovský Jakub

Urban Michal       Bartoník Denis       Pelc Šimon

Nejedlý Radim     Musil Vítězslav      Tručka Jan

Střídající hokejově: Hora Tobiáš, Novotný Martin, Kropát Matyáš

Branky: 7. min Michal Urban 1-0, 13. min Vítězslav Musil 2-0, 33. min Michal Urban 3-0,

37. min Jan Tručka 4-0, 42. min Vítězslav Musil 5-0, 43. min Radim Nejedlý 6-0,

45. min Denis Bartoník 7-0, 47. min Tobiáš Hora 8-0, 61. min Ondřej Kryška (PK) 9-0,

69. min Radim Nejedlý 10-0

Komentář: I další zápas jsme odehráli na domácí půdě tentokrát v Rakšicích, kde místní terén velmi dobře známe. Oproti minulému zápasu jsme hned od začátku udělali 2 změny. Na stoperu začal Danek, Michal hrál před ním a nevyužitého Radima v brance jsme poslali na hrot. Hned úvod zápasu se nám moc nevydařil, kdy jsme po ztrátě míče nechali velký prostor hostujícímu útočníkovi, který svou střelu poslal mezi nohy Ďurymu, který celou situaci zachraňoval až na brankové čáře. I nadále hosté vystrkovali růžky a s další střelou si Ďury dokázal poradit. Ovšem o úvodní branku se postaral Urban, kterému míč mezi obránce sklepl Víťa a Urbec svoje sólo přesně zakončil. To nám vlilo krev do žil a soupeře zatlačili na jeho polovině. Ovšem naše střelecké pokusy Denise a Urbyho byly nepřesné. O druhou branku se opět postaralo duo Urbec, Víťa, kdy první jmenovaný zatáhl míč po lajně a poslal na branku střílený centr, který brankář vyrazil před sebe, kde stál osaocený Víťa a uklidil míč do odkryté branky. Soupeř se nevzdával a snažil se vzdorovat. Obránce vyslal míč za obranu, kde Vespa musel útok hasit za cenu žluté karty. Po této akci jsme přehodili Michala s Danem a ukázalo se, že takto to oboum sedí daleko lépe a tato šance byla tou poslední, co soupeř měl. Ještě do poločasu jsme přidali 3. branku. Po centru od Radima uklidil Urbec míč hlavou do sítě a stanovil tak poločasové skóre. O poločase jsme s hrou a předvedeným výkonem moc spokojeni nebyli a snažili jsme se hráče motivovat k lepším výkonům. To se ukázalo ve druhé půli, kdy jsme jasně dominovali a dokázali jsme plnit každý svoje povinnosti a pomáhali jsme si jeden za druhého. Hned v úvodu druhé půle přidal po křižné přihrávce Honza další branku, kdy uklidil míč vedle špatně stojícího brankáře. Soupeře to položilo a navíc měli problém, že se na ně valil jeden útok za druhým. 5. brankou v zápase přidal Víťa. O minutu později dostal Radim přihrávku z pravé strany do vápna a poslal do brány nechytatelnou střelu. O 2 minutky později jsme sehráli velmi pěknou akci, kdy po rychlém brejku přišel ze strany centr na malé vápno na Denise, který z voleje uklidil míč do sítě, čím ukázal soupeři, že Sarajevo přišlo ještě velice brzy. V této 5ti minutovce postavil na tabuli Sněhuláka Tobiš, kterému prostrčil míč Urbec a Tobiš na malém vápně uklidil míč vedle odevzdaného síťkaře. Poté přišla pasáž, kdy jsme prostřídali a zvolnili tempo. Šance přicházely, ale nedokázali jsme je využít. V několika šancích se ocitl Urbec, ale jeho 2 střely šly nad. Potom dostal míč do ulice Víťa, ustál souboj s obráncem a mazal na bránu s Tobišem, kterému nesobecky přistrčil míč před prázdnou bránu, ale praporek pomezního vyletěl nahoru. Tyhle pravidla podrobně neznám, ale pokud Tobiš nebyl před Víťem, tak by to měla být regulérní branka. V 61. minutě se hosté dopustili faulu ve vápně a byla penalta. O tu si skvělými výkony řekl Ondra a svoji šanci nepohrdl a upravil tak skóre na číslo nosící na zádech. Ještě poslední 10. branku jsme soupeři nadělili na cestu, kdy znovu po pravé straně pláchl Radim a křížnou střelou poslal soupeře domů s dalším banánem a nášupem, který si za rámeček rozhodně nedají. Musím říct, že jsem s výkonem většiny hráčů spokojen. Tento zápas nám mnohé ukázal a zjistili jsme, že když plníme každý to, co máme, tak za to budeme odměněni. Další kolo zajíždíme do Šanova s jediným cílem, a tím je odvézt všechny body sebou.