Sestava:                                                    NejedlýRadim (36.min Ďuračka David)

Kryška Ondřej      Obrlík Michal       Vespalec Daniel         Smíšovský Jakub

Urban Michal        Bartoník Denis      Pelc Šimon

Hora Tobiáš      Musil Vítězslav     Tručka Jan

Střídající: Ďuračka David, Princ David, Kropát Matyáš

Branky: 2. min Jan Tručka 1-0, 15. min Šimon Pelc 2-0, 30. min Michal Urban 3-0,

38. min Radim Nejedlý 4-0, 53. min Radim Nejedlý 5-0, 62. min Stehlík 5-1,

68. min Vítězslav Musil 6-1

Komentář: Dnes začaly mistráky i žákům. Téměř v kompletní sestavě jsme na domácí půdě v Polance hostili Suchohrdly s novým rozestavením. Soupeř přijel v oslabené sestavě a šlo to znát hned od úvodní minuty. Hned v úvodu jsme vyhráli los a vybrali si hru po větru. Ve 2. minutě namazal góloš míč Honzovi, který si posunul míč a křižnou střelou překonal brankáře. Poté začal náš tlak s kterým měl soupeř veliké problémy a chyby v obraně musel hasit až góloš. Dokázali jsme si vypracovat řadu šancí, ovšem pokusy Denise a Urbana byly nepřesné. V 15. minutě jsme vedli o 2 branky. Góloš svým odkopem našel pouze Šimona který ze 40 metrů trefil prázdnou branku. Dále jsme hru kontrolovali a nenechali soupeře zakončit. Po jedné akci od hostů přišel odkop za obranu a rychlonohému Víťovi chyběl půlkrok, aby si prudký balón dokázal obhodit kolem vybíhajícího brankáře. Ve 30. minutě převzal míč na půlce Urbec obešel všechny hráče a s přehledem zakončil k tyči. Ještě před poločasem jsme mohli přidat další branku, bohužel Urbanovým naservírovaným míčem pohrdl na malém vápně Princ, jenž přestřelil branku. O poločase jsme udělali avizované střídání v brance a nevyužitého Radima jsme poslali do pole, na hrot a do branky šel Ďury. I úvod druhé půle proti větru patřil nám. Radim se protáhl po lajně a běžel sám na bránu, kam s přehledem uklidil další banán. Poté jsme vypadli z tempa a nechali hrát soupeře, který se 2 krát prosmýkl do našeho vápna, kde musel situaci řešit čistými skluzy Ondra. I další branku jsme ale vstřelili my. Šimon si vyměnil míč s Tobišem, udělal kličku do vápna a přesnou přihrávkou našel na malém vápně Radima, který s přehledem uklidil míč do sítě. Zhruba 10 minut před koncem udělal Urbec zbytečný faul před vápnem. Přímého kopu se zhostil Stehlík, který přesnou střelou pod břevno nedal Ďurymu sebemenší šanci. Poslední slovo jsme ale měli my. Přihrávku mezi obránce dostal Víťa a svoje sólíčko zakončil přesnou střelou k tyči na hranici vápna a stanovil tak konečné skóre 6:1. Musím říct, že jsme některé pasáže měli dobré a dokázali si přihrát do volného prostoru. Ovšem některé situace jsme vyřešili špatně a je potřeba na nich zapracovat. V dalším kole hrajeme opět doma, kdy v neděli od 13 hod hostíme v Rakšicích Troskotovice.