Sestava:                                                                    Nejedlý Radim

Janíček Adam      Obrlík Michal       Princ David

Sobotka Lukáš     Bartoník Denis     Urban Michal       Wieder Petr

Hora Tobiáš       Tručka Jan       Musil Vítězslav

Dobrovolníci, co nastoupili za domácí: Ďuračka David, Novotný Martin, Smíšovský Jakub

Hrací čas: 2 x 25 minut

Branky: 3. min Vítězslav Musil 0-1, 8. min Jan Tručka 0-2, 18. min Jan Tručka 0-3,

27. min Vítězslav Musil 0-4, 38. min Jan Tručka 0-5, 47. min David Princ 0-6,

54. min Vítězslav Musil 0-7, 63. min Jan Tručka 0-8.

Komentář trenéra: K odloženému zápasu kvůli silnému větru z minulého týdne jsme zajížděli na dohrávku do Troskotovic. Každému, kdo uslyší název této obce, ví, že to je kapitola sama o sobě a to co se tam děje, udivuje všechny kolem. Tradičně domácím nedorazili hráči a sešli se pouze v 5ti hráčích. Takže se znovu naskytla příležitost propůjčit dobrovolníky, aby se vůbec mohlo začít. I přes zapůjčené 3 hráče hráli domácí pouze v 8, takže se po celý zápas hrálo pouze na 1 branku. Do branky domácích se tak postavil Ďury, na kterého se valil jeden útok za druhým. Nutno podotknout, že Ďury ještě mnoho šancí chytil, což na tomto bezvýznamném zápase bylo jediným pozitivem. Na úvodní branku jsme nemuseli dlouho čekat. Víťa dostal balón mezi obránce, udělal 3 rychlé kroky a přesnou střelou rozvlnil síť. O dalších pár minut později dostal přihrávku do vápna Honza a přesnou střelou nedal Ďurymu šanci. Další branku přidal opět Honza, když obešel obránce a chladnokrevně zakončil 0:3. Pak jsme v našem tempu polevili a připravili si šance, které mířili mimo 3 tyče. Nejčastějším zakončovatelem byl Urbec, který i přes velkou snahu nebyl úspěšný. Ještě do poločasu jednou pláchl Víťa a poločasové skóre 0:4 bylo na světě. Druhá půle byla prakticky stejná jako ta první. Během úvodních minut završil Hattrick Honza další přesnou střelou k tyčce. Pak přišla řada dobrých zákroků Ďuryho, který prokázal svůj um, kdy dokázal pokrýt všechny střely Urbeca z hranice vápna. 6. branku přidal po odraženém rohu David. Následně po něm dokonal svůj hattrick Víťa a poslední tečku si vzal znovu Honza, který tak v tomto zápase vstřelil 4 branky. Poté už přišel jen hvizd s konečným skóre 0:8. U domácích jde vidět, že je něco špatně a docela mi je líto Matyáka, který i v tak malém počtu dokázal zaměstnat hned několik našich hráčů a jeho talent se v tomto týmu ubírá tím nejhorším možným způsobem. Doufám, že takovéto zápasy už dlouho neuvidíme, neboť to nebaví některé naše hráče, nás trenéry a rodiče, kteří by nedělní odpoledne mohli trávit jinak. Po podzimní části soutěže jsme se umístili na 4. místě se 14 body za 4 výhry, 2 remízy a 4 porážky se skóre 38:22, což je pro nás velikým zklamáním. Ovšem naše postavení odpovídá přístupu hráčů k tréninkům a zápasům. Potencionálně měl náš tým s přehledem na 2. místo a tím i na kvalitnější soupeře do jarních bojů. Teď budeme do konce roku chodit každou středu od půl 4 do 5 do haly na zemědělku.