Sestava:                                                      Nejedlý Radim

Urban Michal      Bartoník Denis      Vespalec Daniel     Wieder Petr

Musil Vítězslav                                Tručka Jan

Střídající hokejově: Hora Tobiáš, Novotný Martin

Branky: 9. min Vítězslav Musil 1-0, 15. min Vítězslav Musil 2-0,

19. min Krontorád Martin 2-1, 29. min Krontorád Martin 2-2

Komentář: V posledním domácím zápase nás čekal celek Hostěradic. Opět jsme se neobešli bez ztrát. Ovšem tentokrát jsme to řešit moc nemuseli, neboť už jsme měli 2 na střídání. Protočili jsme se sestavou a do zápasu jsme vlétli raketově. Po počátečním oťukávání dostal Víťa míč mezi obránce přesprintoval je a okolo brankáře poslal míč do sítě 1:0. Na podmáčeném terénu toho moc vymyslet nešlo, proto náš recept měl být jasný. Dvě jednoduché přihrávky a přihrávka mezi obránce, kde čekal jednoznačně nejrychlejší hráč Víťa, který v 15. minutě utekl podruhé a rázem to bylo 2:0. Bohužel to z naší strany bylo vše. Ještě do přestávky stihli hosté srovnat, kdy Krontorád dvakrát začal v naší obraně vyučovat hru, zkus mi vzít balon, ovšem ani jeden z našich hráčů ho nedokázal zastavit, a v blízkosti Radima dokázal balon skvěle usměrnit. To ještě do poločasu dokázal některé šance vychytat Radim. Poločas. Do druhého poločasu jsme zlepšili obrannou hru a hosty téměř k ničemu nepustili. Ovšem ani my jsme se nedokázali prosadit i přesto, že jsme měli více ze hry. Do šancí se dostal Totti, kdy ho vychytal brankář, Denisovi pokusy byly nepřesné, Urbecovy střely neměly dostatečnou razanci. Až 3 minuty před koncem se znovu dokázal prosmýknout obranou Víťa, jeho střelu brankář vyrazil před něj, Víťa ho obešel a skákající míč napálil do břevna. V posledních minutkách se už nic zajímavého nedělo a oba týmy se spokojily s remízou. Naše šance nás vždy mrzí a pokaždé nás to stojí body, což je škoda. Příští týden zakončíme podzim v Troskotovicích.