Sestava:                                                 Nejedlý Radim

Novotný Martin      Urban Michal        Bartoník Denis         Wieder Petr

Musil Vítězslav                       Tručka Jan

Střídání: Hora Tobiáš

Branky: 26. min Daniel Vespalec 0-1, 31. min Michal Urban 0-2,

35. min Bauer (PK) 1-2, 61. min Bauer 2-2.

Komentář: Netradičně v sobotu jsme zajížděli na půdu Šanova s motivací urvat body z venkovního zápasu. Ještě ráno přišla omluvenku Kuby, že má asi zlomenou holeň, takže nepřijede. Dále chyběl nemocný Lukáš s Davidem a bez informací Buchta s Bahledem. Úvod zápasu přinesl plno nepřesností na obou stranách, kdy domácí hrozili z nebezpečných protiútoků a Adam se musel vypořádat s o 3 hlavy větším protihráčem. Vše zvládl s velikou obětavostí jak ho všichni známe. Domácí hráli s velice zataženou obranou a tím tedy dostatek prostoru pro nás. Ovšem vždy nám v důležité fázi chybělo lepší vedení míče, což se projevuje účastí na trénincích. Po 15 minutách jsme si konečně dokázali přihrát a někdy i pěknými akcemi zakombinovat. Bohužel pokaždé nám někdo v poslední chvíli míč odkopnul. Naše tvorba hry se zlepšovala, na čem měl velkou zásluhu Denis s Danem, kteří měli velký cit pro hru. Ve 26. minutě jsme se dočkali vedoucí branky, kdy Adam posunul míč na Tobiše, ten pelášil po lajně, udělal kličku bránícímu hráči, předložil na střed Danovi, který napoprvé trefil pouze vybíhajícího brankáře, míč se k němu odrazil zpátky a Dan profesorsky přehodil brankáře a dal tak úvodní branku zápasu. Ve 31. minutě jsme již vedli o 2 branky. Totti přihrál do běhu Honzovi, který se protáhl podél brankové čáry a naservíroval míč před prázdnou bránu Michalovi, který už to měl jednoduché se zakončením 0:2. Ještě do poločasu jsme ale udělali 2 fatalní chyby ve vápně. Ve 34. minutě prošel ve vápně přes Michala domácí útočník a jeden z našich hráčů zatáhnul za záchranou brzdu. Penalta! K té se postavil domácí hráč, ale jeho střelu doprostřed vytěsnil Radim na roh. Po rohovém kopu jsme odvrátili míč na velké vápno, kde snahou odkopnout míč Tottiho trefil do rozpažené ruky a rázem druhá penalta. Šílenost a velká nešikovnost. K druhé penaltě se postavil Bauer, který s přehledem uklidil k levé tyči 1:2, čímž stanovil poločasové skóre. začátek druhé půle byl stejný jako ta první. Mnoho nepřesností a velká smůla na naší straně. Nejprve z dálky zkoušel Urbec, ale jeho střela byla nepřesná. Poté přišel na řadu mistr v zahazování šancí Víťa, který opět nezklamal. Nejprve z velkého vápna trefil levou spojnici a podruhé se protáhnul Honza po lajně naservíroval mu míč na malé vápno a Víťa ve své zbrklosti opět překopnul. Po těchto šancích utekl Bauer Adamovi a uklidil míč podél vybíhajícího Radima 2:2. Do konce zápasu se již nic významného nedělo a proto jsme si z dalekého Šanova odvezli pouze bod. Tento zápas nám ukázal světlé momenty, kdy jsme si ukázali, že jsme schopni kombinovat a hrát v rychlosti, bohužel opět nás zklamala koncovka. Chtěl bych vyzdvihnout především Vespy s Denisem, kteří podali asi svůj dosavadně nejlepší výkon. Dále bych pak pochválil Radima v brance za pěkné zákroky a Tottiho, který odehrál taky velice dobrý zápas. Ostatní hráči zůstali daleko za očekáváním a doufám, že to napraví v příštím kole, kdy v neděli v Rakšicích přivítáme Hostěradice.