Sestava:                                                        Nejedlý Radim

Novotný Martin       Bartoník Denis       Urban Michal       Wieder Petr

Tručka Jan               Musil Vítězslav

Střídání: Znovu nebylo nikoho, kdo by střídal.

Branky: 7. min Hořčica 0-1, 14. min Michal Urban 1-1, 38. min Hořčica 1-2,

58. min Černý 1-3, 59. min Hořčica 1-4

Komentář: V neděli jsme na podmáčeném pažitu v Moravském Krumlově přivítali první celek z Miroslavi. Jak už asi bývá zvykem, tak se nás nesejde víc než 11. A to ještě můžeme být rádi, že Denis přišel 5 minut před zápasem a stihnul se včas převléci a u prvního hvizdu zápasu již byl na svém klasickém místě. Úvod utkání byl velice vyrovnaný. Na obou stranách řada nepřesností s rychlými výpadky do obrany a ohrožení branky. Naše šance byly nepřesné, ty Miroslavské dokázal zneškodnit perfektními zákroky Radim v brance. V 7. minutě jsme se dočkali úvodní branky zápasu. Útočník Miroslavi prošel přes 2 hráče do vápna a přesnou střelou rozvlnil síť. Ve 14. minutě jsme se dočkali vyrovnání, kdy se z přímého kopu trefil Urban. Do poločasu byl příběh pořád stejný, my jsme se pokoušeli o rychlé výpady v podání Vítě, ale hostující obránci si ho dobře hlídali. Hosté měli více ze hry, ale všechny šance zlikvidoval Racek. Poločasové skóre tak bylo 1:1. O poločase jsme si vysvětlili některé věci, jak být úspěšní, ale hned od úvodu 2. poločasu jsme nedokázali chytit tempo zápasu. Ve 38. minutě jsme dostali 2. branku z přímého kopu, na kterou si Radim dokázal šáhnout, ale pouze konečky prstů a míč skončil v síti. Opět nás hosté zatlačili a my se nemohli z tlaku vymanit. V 58. jsme dostali 3. branku po chybě Martina, který neodkopnul míč, ztratil ho a Černý se řítil do vápna a úspěšně zavěsil. Ihned v zápětí v 59. minutě se prosadil po centru z pravé strany hlavou Hořčica a dokonal tak hattrick v zápase. Zbytek utkání se již pouze dohrával, ale opět jsme nedokázali držet krok v druhé půli a neohrozili branku soupeře. Opět se ukázalo v čem máme velké nedostatky a to ve všem, ale to bohužel s pětičlenou účastí na tréninku nic neuděláme. Další kolo zajíždíme netradičně v sobotu do Šanova.