Sestava:                                                   Sobotka Lukáš

Novotný Martin      Nejedlý Radim     Tručka Jan      Wieder Petr

Musil Vítězslav                        Princ David

Střídání: nebylo kým

Branky: 4. min Radim Nejedlý 0-1, 19. min Hanák 1-1, 37. min Kousal 2-1,

39. min Slavík 3-1, 53. min Staněk 4-1, 64. min Karas 5-1.

Komentář: Po čtvrteční dohrávce, kdy jsme se sešli v hojném počtu, nás v neděli zastihla početná absence. Chybělo 6 hráčů, což také zapříčinilo výsledek utkání. Skládání sestavy bylo velice obtížné, neboť chyběli všichni 4 hráči ze středu pole. Radim se tentokráte postavil místo do branky na střed zálohy a svoji premiéru v brance dostal Lukáš. V úvodu utkání jsme lépe začali my. Balón před vápnem dostal Dejv, který poslal do ulice nabíhajícího Radima, který tak otevřel skóre zápasu a dostal nás do vedení. 0:1. Domácí se snažili o postupný protiútok, ale naše pevná obrana odolávala. Většinu pokusů jsme nakopávali na Vítě, který svojí rychlostí provětrával domácí obranu. Potom najednou přišlo vyrovnání. Z pravé strany přišel centr do vápna, který přesně našel nabíhajícího hráče a ten uklidil míč z voleje do sítě 1:1. Když už jsme mohli jít do brejku nebo sami na branku, tak nás buď domácí nedovoleně zastavili nebo nám skákající balón přistál na ruce. Ještě do poločasu si vybojoval míč Honzík Tručka, obešel 3 hráče, přesprintoval stopera, který při snaze odkopnout, mu míč namazal, ale Honza se pak srazil s vybíhajícím brankářem a ze šance tak nic nebylo. Nutno podotknout, že to nejspíš byl faul od brankáře a měla se pískat penalta. Píšťalka rozhodčího z davu, ale zůstala němá. Poločasový výsledek tedy byl 1:1. Výkon v první půli byl v této sestavě hodně dobrý. Bezchybná hra obrany, pracující záloha a rychlost v útoku. Druhá půle byla naprosto odlišná od té první. Domácí začali aktivně hrát a měli větší chuť po vítězství. My jsme jim naopak svými chybami darovali hodně volného prostoru a směrem dopředu jsme si nedokázali vytvořit ani jednu šanci. Domácí nás tak zatlačili na vlastní vápno, ze kterého jsme s bídou odkopávali. Poté přišla poslední 15ti minutovka, ve které jsme nedokázali pečlivě střežit naší svatyni a domácí dali 2 góly z rohu a 2 přidali po pěkných individuálních akcích. To ještě Lukáš zvládl 2 branky zachránit, jinak by byl výsledek daleko děsivější. Domácí zaslouženě vyhráli a my si musíme uvědomit, co je pro nás důležitější, jestli jet na ryby, chodit po oslavách nebo odpočívat doma. To, že pro 11 hráčů je fotbal na 1. místě je velká škoda, že jejich kamarádi to nemají stejně. Další týden hrajeme v Krumlově, kde nás čeká další těžký soupeř Miroslav.