Sestava:                                                             Nejedlý Radim (36. min Ďuračka David)

Janíček Adam         Bahleda Daniel          Vespalec Daniel        Smíšovský Jakub

Princ David        Bartoník Denis       Urban Michal       Obrlík Michal

Musil Vítězslav                           Tručka Jan

Střídající hokejově:  Ďuračka David, Wieder Petr

Za hosty nastoupili: Sobotka Lukáš, Novotný Martin, Buchta Vít

Branky: 5. min Jan Tručka 1-0, 6. min Vítězslav Musil, 10. min Michal Obrlík 3-0,

15. min Michal Obrlík 4-0, 20. min Michal Urban 5-0, 23. min Denis Bartoník 6-0

31. min Michal Urban 7-0, 39. min Radim Nejedlý 8-0, 49. min Radim Nejedlý 9-0,

55. min Matyák 9-1, 56. min Michal Urban 10-1, 57. min Radim Nejedlý 11-1,

62. min Vítězslav Musil 12-1, 68. min Matyák 12-2, 69. min Daniel Bahleda 13-2.

Komentář:Ve čtvrtek byl svátek jako stvořený k hodové dohrávce, ve kterém jsme se sešli v hojném počtu 16, kdy chyběl pouze Tobiš. To ovšem se nedalo říct o našem soupeři, který přijel pouze s 8 hráči. 3 dobrovolníci šli pomoci soupeři, aby nedostali 30ti gólový výprask. Hned od úvodu se hrálo pouze na jednu branku. Úvodní branku jsme vstřelili v 5. minutě, kdy dostal přihrávku mezi obránce Honza a první branka byla na světě. Hned v zápětí přidal po chybě v obraně další branku Vítek a rázem to bylo 2:0. Další branku přidal Michal po individuální akci po levé straně, kdy obešel obránce a umístil přesně k tyči. Pak přišli 4 střely z dálky. První střelu zaznamenal Michal, následně napřáhl Urbec, poté Denis a poločasovou tečku pod břevno dal znovu Urbec. O poločase jsme poslali převléci kulhajícího Michala, kterého čekala po tomto zápase další dohrávka. Aby měl něco ze zápasu Radim, toho jsme poslali na hrot a Ďuryho do branky. Druhá půle byla stejná jako ta první, náš velký tlak plný nepřesností korunovaný několika brankami. O úvodní 2 trefy druhé půle se postaral Radim, který byl ve hře velice aktivní. První branku přidal po úspěšném sólu přesně k tyčce, při druhé brance mu jeho tah na branku nevyšel,  ale hostující obránce mu nepochopitelně přihrál a Radim přesně uklidil k tyčce 9:0. O první hattrick zápasu se postaral Urbec, kdy pláchnul po pravém křídle a jeho centr zaplul přesně pod břevno. I hosté se dočkali branky. Výkop Ďuryho našel pouze hostujícího útočníka, který zatáhl míč do vápna a prudkou přihrávkou přes malé vápno našel osamoceného Matyáka, který tak snížil stav zápasu. Hned v zápětí přidal druhý hattrick zápasu Radim. O další branku se postaral Víťa, který tak dokázal zužitkovat až 15. šanci a po dlouhých 56 minutách se trefil podruhé. Hosté se dočkali i další branky po hrubé chybě Ďuryho, který rozehrál na obsazeného Adama, kterého obral o míč Matyák udělal Adamovi několikátou Zidanovku a svoje sólo zakončil do naší sítě. Ihned po rozehrání se dostal míč k Danovi Bahledovi, který si ze stopera udělal výlet až do vápna a zakončil tak čtvrteční střelnici. Zápas prakticky o ničem a náš výkon velice špatný. Světlých momentů strašně málo. V neděli zajíždíme do Olbramovic, kde nás čeká velice důležitý zápas.